Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto sprzeda Zakład Rehabilitacji?
3688
#Pynchoon nieaktywny
27 lutego 2013r. o 14:35
Panna, może oddasz się do adopcji Pani B. i kupisz tę budę, aby było porządnie - rodzina na swoim ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 14:44
~virgo napisał(a): Pannozdzieckiem , Ty zostań szefem komitetu! Jesteś myślącym , analizującym i masz sporą wiedzę a także odwagę! Taki własnie musi być szf komtetu! Odwagi i powodzenia! Zwyciężysz ,jeżeli wiesz po co walczysz!


Ja nie mam czasu , przkonuję właśnie ludzi do walki z banksterami i eurokołchozem ... no i minie jeszcze trochę czasu zanim zostanę zmuszony do korzystania z usług Zakładu :) Nie mam motywacji , po prostu , gadam , bo gadam :)


Dopisane 27.02.2013r. o godz. 14:44:

Orkę chciałem kupić za dwie stówy , ale nikt nie chciał mi pożyczyć , jeden Kolega powiedział , że i tak już została sprzedana ... i jakoś Mu uwierzyłem. W tym akurat przypadku myślę , że jest jeszcze szansa na sprawiedliwość. Rozumiem , że według Ciebie Pynchoonie , kłamstwo jest sposobem na rozwój mózgu , ale uważam , że ten etap ewolucji mamy już za sobą , czas na wyższe odruchy i uczucia. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
27 lutego 2013r. o 14:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
~virgo napisał(a): Pannozdzieckiem , Ty zostań szefem komitetu! !


Ja nie mam czasu , przkonuję właśnie ludzi do walki z banksterami i eurokołchozem ...:)


Wcale nie gadasz.Mówisz rozsądnie i po przemyśleniu.Cenisz swoje słowa.Eurokołchozu w naszym kraju nie pokonamy , przynajmniej w ciągu najbliższych 20 lat. Ale pokazywać ludziom co czarne i co białe ,nalezy.W szkole ich tego nie nauczą.Radia Maryja nie słuchają :P To Twoja misja.Ja nie mam parcia na "przywództwo"..Mój czas przewodzenia minął...Do dzis nie wiem ,czy warto było ??

Zmoderowano 27.02.2013 godz.14:51 - powód: korekta :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 14:52
Szkoda , cenię i uwielbiam mądre Kobiety , gdybyś kiedyś piwo chciała wypić , jestem do dyspozycji :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
27 lutego 2013r. o 14:55
Pannazdzieckiem napisał(a): Szkoda , cenię i uwielbiam mądre Kobiety , gdybyś kiedyś piwo chciała wypić , jestem do dyspozycji :)



Zapamietam , chociaż wyznaję zasadę "Od piwa głowa się kiwa" .Ja lubię na trzeźwo patrzeć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
27 lutego 2013r. o 15:03
Pannazdzieckiem napisał(a): Orkę chciałem kupić za dwie stówy , ale nikt nie chciał mi pożyczyć , jeden Kolega powiedział , że i tak już została sprzedana ... i jakoś Mu uwierzyłem. W tym akurat przypadku myślę , że jest jeszcze szansa na sprawiedliwość. Rozumiem , że według Ciebie Pynchoonie , kłamstwo jest sposobem na rozwój mózgu , ale uważam , że ten etap ewolucji mamy już za sobą , czas na wyższe odruchy i uczucia. :)


Masz złe podejście biznesowe, nie pożyczka a adopcja, jeśli mógłbyś mówić do Pani B. mamo lub Pana R. tato, spokojnie mógłbyś kupić basen czy zakład :-)

Odnośnie kłamstwa, mylisz przyczynę z metodą. Poza tym dlaczego kłamstwo nie może zostać zaliczone do kategorii "wyższych", chyba że spłycasz jego znaczenie ale wtedy do kategorii tych "wyższych" zaliczysz jedynie Gortata i Prokopa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 17:00
Pynchoon napisał(a):
Masz złe podejście biznesowe, nie pożyczka a adopcja, jeśli mógłbyś mówić do Pani B. mamo lub Pana R. tato, spokojnie mógłbyś kupić basen czy zakład :-)



Nie sposób polemizować z wyższością tej racji :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
27 lutego 2013r. o 18:18
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Kadłubek napisał(a):
Dziękuję, nie mam więcej faktów.


Do roboty Kadłubek , ponieważ ja nie znam się na poezji , ekonomi i prawie , ktoś musi to zrobić :) Zakładaj ten komitet , ja się podpiszę , starczy tej popier.....ej prywatyzacji :)

Chciałeś powiedzieć -kradzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego