Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieudany konkurs
~egerszege niezalogowany
27 lutego 2013r. o 21:30
bo juz nawet dzieciom sie nie chce pracy o naszej dziurze zrobic:)))
alez nedza....dziekujemy panie dwojga imion!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2013r. o 21:32
Nauczyciele szkół podstawowych czują się zagrożone przez Pijarów i mają w nosie Ojcowiznę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WiosennaStokrotka niezalogowany
27 lutego 2013r. o 21:43
Moje dziecko na przygotowanie się i zrobienie pracy dostało od pani w szkole tydzień czasu. Robiła to z koleżanką...obie dziś dostały dyplom i jakieś książeczki o Bolesławcu. To co zrobiły nie było super, ekstra rzeczą, ale ... zrobiły, czegoś się dowiedziały... i choć mowa o nieudanym konkursie.... mi się nie podoba ten tytuł. Bo ci którzy brali w nim udział coś zrobili, zrobili więcej niż ci, którzy w nim nie brali udziału, a to, ze nie było zwycięzcy....hm... a może oceniający mają zbyt duże aspiracje ? Coś mi ostatnio mój Bolec szwankuje.... ejjj kochani.... co się dzieje ?

Hm...a może to ja zaczynam być zrzędliwa i czepiająca się ?


AAAaaaa a jak się czepiać Bolca to się czepiać a co :) .....Kazimierza nie widziałam w ostatni piątek w teatrze... a ja byłam :) (i On już wie o co chodzi:) )


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
27 lutego 2013r. o 21:46
~WiosennaStokrotka napisał(a): ...Kazimierza nie widziałam w ostatni piątek w teatrze... a ja byłam :) (i On już wie o co chodzi:)

I my też:D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 lutego 2013r. o 0:24
tytuł rzeczywiście nietrafiony, te 5 wyróżnionych prac też nieudane

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2013r. o 0:32
skorn napisał(a): ... te 5 wyróżnionych prac też nieudane
Nie, tylko konkurs, to znaczy organizacja tego konkursu. Ktoś napisał, że dzieci miały bardzo mało czasu na wykonanie prac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 lutego 2013r. o 0:38
Z treści artykułu wcale to nie wynika.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agat niezalogowany
28 lutego 2013r. o 7:13
To była 10 edycja konkursu. Regulamin od lat przewiduje mniej-więcej te same terminy zgłaszania prac. Dziwi mnie więc, że piszecie, iż dzieci dostały od nauczycieli tak mało czasu na przygotowanie.
Poza tym jest wiele plusów tegorocznej edycji. Udało się w ramach konkursu zorganizować grę miejską, dla chętnych odbyły się warsztaty. Te działania cieszyły się dużą popularnością. Ponadto, z tego co wiem, wyróżnieni pojadą na wycieczkę - to też nowość w stosunku do poprzednich lat. Myślę, że właśnie tego typu działania, umożliwiające poznawanie historii w ciekawszy sposób są dla dzieci interesujące i sprawiają im radość. Pisanie prac, często w oparciu o internet, traci nieco rację bytu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.