Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czekam na Ciebie, Mamo!
2951
#Anonim2951 nieaktywny
15 marca 2013r. o 13:15
Katarzyna,
Twoja "informacja" jest "przygotowaniem gruntu" do rozbratu z "siostrami" i pierwszym z kolejnych "balonów" badających "nastroje społeczne" w tym temacie ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 17:00
Hegemon napisał(a): Katarzyna,
Twoja "informacja" jest "przygotowaniem gruntu" do rozbratu z "siostrami" i pierwszym z kolejnych "balonów" badających "nastroje społeczne" w tym temacie ? : )

A przepraszam o dobro czyje tu chodzi dzieci czy sióstr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzic niezalogowany
15 marca 2013r. o 17:30
A przepraszam o dobro czyje tu chodzi dzieci czy sióstr Dojcie mi 3 tys na kazde dziecko co miesiac to z domu dziecka przygarne 10 cioro i wychowam ich na porzadnych obywateli.

Zmoderowano 15.03.2013 godz.18:45 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 marca 2013r. o 17:39
Ta dziecko jako dodatek do gotówki.
Ja nie kumam jednego.Dlaczego nie dadzą 500 zł matce rodzicielce która nie ma środków do życia aby miała za co utrzymać dzieci tylko zabiorą dzieci matce ale za to rozdzielą rodzinę i dadzą obcym cudze dziecko i trzy razy tyle w gotówce.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 11:58
TOjsienka napisał(a): Ta dziecko jako dodatek do gotówki.
Ja nie kumam jednego.Dlaczego nie dadzą 500 zł matce rodzicielce która nie ma środków do życia aby miała za co utrzymać dzieci tylko zabiorą dzieci matce ale za to rozdzielą rodzinę i dadzą obcym cudze dziecko i trzy razy tyle w gotówce.
bo żyjemy w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik DDz niezalogowany
17 marca 2013r. o 1:03
Bolesławiecki Dom Dziecka w okresie, kiedy prowadzą go Siostry( 20 lat) przyjął ok. 380 wychowanków skierowanych przez PCPR. Z tej liczby 105 dzieci trafiło do rodzin zastępczych pozyskanych przez Siostry i pracowników placówki, a kolejnych 50 dzieci - do adopcji. Około 100 wychowanków wróciło do domu rodzinnego, bo prowadzi się też pracę socjalną z rodzinami. Jest to dowód na to, że Siostry właściwie rozumieją swoją misję i od dawna wiedzą, co jest najlepsze dla dzieci. Każde umieszczenie dziecka w rodzinie zastępczej i każda adopcja jest w placówce świętem. Przez wiele lat radziliśmy sobie sami. Teraz - dzięki akcji promocyjnej - na pewno większość naszych dzieci trafi do rodzinnych form pieczy zastępczej i Dom Dziecka nie będzie potrzebny, czego sobie i władzom Powiatu życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~plus i minus niezalogowany
17 marca 2013r. o 1:36
Hegemon napisał(a): Katarzyna,
Twoja "informacja" jest "przygotowaniem gruntu" do rozbratu z "siostrami" i pierwszym z kolejnych "balonów" badających "nastroje społeczne" w tym temacie ? : )

Bzdury kolego wypisujesz...Zawsze będzie za mało miejsca w takich placówkach, bo nasze społeczeństwo jest zdegenerowane. Rozglądnij się wokół, jest wiele rodzin gdzie dzieje się dzieciom krzywda i wypadałoby je odebrać rodzicom, ale... zawsze jest dużo ale... Rodziny zastępcze to jedna z wielu form próbowania znalezienia dzieciakom lepszego życia i DD będzie zawsze jako forma pierwszej pomocy dla dzieci istniał.
P.S. Myślę że taka akcja powinna dodać do nazwy "...Mamo i Tato!" Dzieci powinny mieć dwoje rodziców, bo tak jest lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
18 marca 2013r. o 9:59
~plus i minus napisał(a): Bzdury kolego wypisujesz...


Ponieważ z treści Twojej wypowiedzi 77.163.254.** jednoznacznie nie wynika, jakie bzdury napisałem, chciałbym się dopytać : )

Bzdurą jest to, że :
- Katarzyna napisała informację ?
- Starostwo zabezpiecza sobie tyły w przypadku twardej postawy sióstr w kwestii dofinansowania ?
- Starostwo sprawdza, jaki może być medialny wydźwięk takiego postępowania i skutku ( a w konsekwencji polityczny ) ?

Pozdrawiam




Dopisane 18.03.2013r. o godz. 09:59:

* skutek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.