Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant, który mi pomógł
3145
#hemi nieaktywny
16 marca 2013r. o 20:18
falco napisał(a): a może by tak zlikwidować tą całą Policję?
na pewno więcej kosztuje niż SM. ;)


Falco stać cię tylko na durne komentarze? :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FAK niezalogowany
16 marca 2013r. o 20:25
Trafi się taki falco czy inny mądry i chciałby zmian :> zlikwidować mu Policję - bronić go będzie mafia, na którą go nie stać bo pewnie w życiu nie pracował legalnie, ale ja płacę podatki :D , następnie co ? może lekarzy zlikwidować bo leczą nie tak jak trzeba - kto go będzie leczył ? Znachor ? I jeszcze zlikwidować rząd bo też nie żądzą jakby się mu podobało - będzie rządził sam. :> To jest przykład idiotycznego myślenia. Skręca mnie jak takich spotykam na swojej drodze :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jamal niezalogowany
16 marca 2013r. o 21:03
tylko de...bil twierdzi ze trzeba zlikwidowac policje. szybko by sie z tego chciał wycofac podejrzewam..
co nie zmienia faktu ze potrzeba duzo zmian w systemie ich działania,strukturach i metodach weryfikacji....
wielu wydaje sie ze są panstwem w panstwie i ze wolno im wiecej niz zwyklemu obywatelowi.
cwaniactwo az bije od takich i niesie sie szeroką łuną -rzucając cień na tych ,,normalnych".
Ale to nie tylko w policji tak sie dzieje...w kazdej dziedzinie władzy zdarzają sie przeżarte zgnilizna ogniwa....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 21:38
~FAK napisał(a): Trafi się taki falco czy inny mądry i chciałby zmian :> zlikwidować mu Policję - bronić go będzie mafia, na którą go nie stać bo pewnie w życiu nie pracował legalnie, ale ja płacę podatki :D , następnie co ? może lekarzy zlikwidować bo leczą nie tak jak trzeba - kto go będzie leczył ? Znachor ? I jeszcze zlikwidować rząd bo też nie żądzą jakby się mu podobało - będzie rządził sam. :> To jest przykład idiotycznego myślenia. Skręca mnie jak takich spotykam na swojej drodze :P


Popatrz na falca wypowiedzi w innych temetach co sie dziwisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obyw. niezalogowany
16 marca 2013r. o 23:19
Wzywa się ich na pomoc, a oni zamiast wlepić mandat temu co jest sprawcą, wlepia temu co ich wezwał. Wniosek po policję nigdy nie dzwoń, bo oni tylko karają i do sądu pozwy piszą na porządnych obywateli. Policja nie chce aby ich wzywać. Pewnie w pracy chce odpoczywać. Żeby kradli, zabijali i działo się to obok mnie, na pewno ich więcej moja rodzina nie wezwie. Tak jak my jest wielu Polaków przez policję pokrzywdzonych. I jak ich można żałować ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pol-nieb. niezalogowany
16 marca 2013r. o 23:31
Mój syn, spokojny chłopak, jak widzi policjanta na ulicy w Bolesławcu, to skręca w inną ulicę, bo boi się, że albo podrzucą mu jakieś narkotyki albo kradziony towar, albo skują go za nic niewinnego. Nie ufa policjantom, podobnie jak jego koledzy. W sądzie sędziowie wierzą tylko policjantom a nie zwykłym obywatelom naszego miasta. Uczciwy człowiek zawsze przegrywa. Policjanci mogą wszystko. Od policjantów jak najdalej. Chyba, że jest to Policja Niemiecka. Tam człowiek czuje się bezpiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyludniony przez policję niezalogowany
16 marca 2013r. o 23:41
Dla tych powodów, o których bracia i siostry z Bolesławca piszą, musieliśmy wyjechać z rodzinnego miasta, brak bezpieczeństwa, sprawiedliwości, korupcja, kumoterstwo. Zależności tak wielkie wśród ...... , że zabrakło miejsca dla zwykłego człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9675
#pixxel nieaktywny
17 marca 2013r. o 13:39
~Pol-nieb. napisał(a): Mój syn, spokojny chłopak, jak widzi policjanta na ulicy w Bolesławcu, to skręca w inną ulicę, bo boi się, że albo podrzucą mu jakieś narkotyki albo kradziony towar, albo skują go za nic niewinnego. Nie ufa policjantom, podobnie jak jego koledzy. W sądzie sędziowie wierzą tylko policjantom a nie zwykłym obywatelom naszego miasta. Uczciwy człowiek zawsze przegrywa. Policjanci mogą wszystko. Od policjantów jak najdalej. Chyba, że jest to Policja Niemiecka. Tam człowiek czuje się bezpiecznie.

Tak tak zwłaszca polak :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.