Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest przeciwko dziurom
~Anonim niezalogowany
21 marca 2013r. o 10:16
Zgadzam się w pełni z protestującymi. Drogi są dziurawe, a ich łatanie jest byle jakie i mało efektywne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meg niezalogowany
21 marca 2013r. o 10:22
Ja również się zgadzam niedawno łatali na Tysiąc lecia- w okolicach tesco- a teraz znów wyszły dziury-może ich ze 2 mce nie było...może...
Już nie wspomnę co się dzieje na Hutniczej, Podgórnej, Sądowej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek cudotFurca niezalogowany
21 marca 2013r. o 10:22
~Anonim napisał(a): (...) łatanie jest byle jakie i mało efektywne.

Ale za to jakie efektowne ;) Łatają tu, łatają tam a dziury ciągle przybywają. Moje hasło : jeżdżę slalomem ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
21 marca 2013r. o 10:23
w końcu!
Lepione drogi w trakcie tymczasowej odwilży i wykruszony recyklingowy asfalt po paru dniach mrozów i deszczu ze śniegiem.
Przykłady to chociażby ulice Tyrankiewiczów, 1000-lecia, Zwycięstwa, Zygmunta Augusta... Ciekawe czy pod te dziurawe drogi zaliczą też Łasicką z progiem zwalniającym który przybrał kształt wybrzuszonej ulicy (chodzi o ten bliżej Bodzia) i potrafi urwać z samochodu to czy owo.

Infrastruktura miasta się sypie. Może drogi oddajmy ojcom Pijarom też!

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
21 marca 2013r. o 10:37
nawet na ładne tablice ich nie stać. Za robotę by się wzięli zamiast protestować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seba1607 niezalogowany
21 marca 2013r. o 10:55
Jechałem ostatnio do Pieńska , pochodzę z Nowogrodźca ja rozumiem przyszła zima mamy dziury w drogach , ALE TO CO SIĘ DZIEJE W GMINIE PIEŃSK to o pomstę do nieba woła ,my narzekamy na dziury w gminie Nowogrodziec, ok też jak najbardziej się pod protestem podpisuję , ale zapraszam do przejazdu drogą od Strzelna dalej Dłużyna Dolna i Górna i dalej do Pieńska jest to droga zjazd z drogi między Bolesłąwcem a Zgorzelcem tzw. 94 -ka . TAM TO JEST MASAKRA TEGO SIĘ AŻ OPISAĆ NIE DA TAM SĄ KRATERY W DRODZE nie dziury, LEPIEJ TAM POJECHAĆ JAKĄś polną drogą niż asfaltową, ja myślałem, że wyjdę z auta i do Pieńska to z buta chyba pójdę . Naprawdę ,ja mogę wiele zrozumieć tłumaczenia zarządów dróg itp , że zima i takie tam ale ja współczuję mieszkańcom którzy muszą się poruszać tą " DROGĄ " naprawdę tą droge to chyba powinni w telewizji puścić niech zobaczą Polacy tak roz Kocham Bolec.Info o.... drogę , szczerze wiem że w gminie też nie jest super z drogami, nawet nie jest dostatecznie ale tam TRAGEDIA . POlecam te trasę ludziom z silnymi nerwami albo tylko autami terenowymi , nie radzę pchać tam się osobowym autem . może będę jeszcze przejeżdzał niedługo niestety tamtędy to jak mi się uda zrobę parę zdjęć . Ja do tej pory z szoku wyjść nie mogę .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 marca 2013r. o 11:20
w Bolesławcu też trzeba slalomem jeździć :) skończyli by już te prowizoryczne łatanie, a zaczęli sukcesywnie nowe warstwy kłaść.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirabelka i szczawik niezalogowany
21 marca 2013r. o 11:32
No korwinki, patrzcie, dziadki znów was w protestach wyręczają.
Widzicie, dziadki potrafią a wy nie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza