Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto dołoży się do sygnalizacji?
~Wojciek niezalogowany
26 marca 2013r. o 16:52
Rondo! Rondo! Rondo!
... sygnalizacje ruchu nie usprawniają, lecz go spowalniają i czynią mniej płynnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ggg niezalogowany
26 marca 2013r. o 17:06
Sygnalizacja zrobi tylko korki !!! jak już to rondo... albo nic.

Mnie tam nie przeszkadza wyjechanie... nie mam problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~llezka niezalogowany
26 marca 2013r. o 17:52
zamieszkajcie na ul.Gdańskiej to zobaczycie czy nie jest potrzebna sygnalizacja,kiedy stoisz na chodniku zeby przejść przez krzyżówkę,bo żaden sie nie zatrzyma,a dzieci idące do szkoły?masakra jedna strona sie zatrzyma a druga jedzie po trupach,tam juz dawno powinna być sygnalizacja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zawias niezalogowany
26 marca 2013r. o 18:38
Miasto niech lepiej zacznie remont wszystkich dróg....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5901
#danuka nieaktywny
26 marca 2013r. o 18:38
Oszaleli... mam prawko od dwóch lat, jeżdżę tamtędy bardzo często i w życiu jakiegoś większego problemu nie miałam żeby wyjechać z Gdańskiej... proponuje nauczyć się jeździć dynamicznie :) będzie szybciej ruszać i wtedy uda się wam przejechać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
26 marca 2013r. o 18:43
danuka napisał(a): Oszaleli... mam prawko od dwóch lat, jeżdżę tamtędy bardzo często i w życiu jakiegoś większego problemu nie miałam żeby wyjechać z Gdańskiej... proponuje nauczyć się jeździć dynamicznie :) będzie szybciej ruszać i wtedy uda się wam przejechać :D


A wtedy zakłady blacharskie i pogrzebowe zbiją fortunę na naszej głupocie.. Gratuluję podejścia do życia...

Co do skrzyżowania.. W godzinach szczytu.. Masakra -.-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gamoń z Gdańskiej niezalogowany
26 marca 2013r. o 21:27
Kompaktowe rondo,może być na rzucie elipsy,jeżeli nie ma miejsca!Na Boga Paniczu Roman rondo! Sygnalizacja świetlna zakorkuje tę część miasta.Nikt w urzędzie nie robił symulacji potoku ruchu? Czy jest to kolejna decyzja z"czapy"? Znowu nie inżynierska inwestycja Romana.Kto za to zapłaci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
26 marca 2013r. o 21:41
Zarządzający ulicą Gdańską chyba przez nią dawno nie przejeżdżał samochodem. Na odcinku skrzyżowania z Łokietka do Warszawskiej przejechać Gdańską to makabra z powodu niebywałej ciasnoty spowodowanej parkowaniem samochodów po obu stronach tej zbyt wąskiej ulicy. (O tragicznym stanie nawierzchni nawet nie wspominam). Dlaczego zarządca nie wprowadzi tam zakazu zatrzymywania i postoju po jednej stronie? Znacznie ułatwiłoby to przejazd tą ulicą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.