Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec City Center zmienia się dla Was! Nowe sklepy, nowe oferty!
~bb niezalogowany
27 maja 2013r. o 10:20
a kto płaci za tą reklamę ? co na to pozostali prywatni przedsiębiorcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
27 maja 2013r. o 10:30
Antan.

Tak przynajmniej "mówi Edyta Bystra przedsatwiciel firmy ANTAN - właściciela galerii" : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2013r. o 14:44
Czego to pan Kwaśniewski nie zrobi aby pokazać swoją facjatę w mediach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szok niezalogowany
27 maja 2013r. o 14:51
Też mi sklepy w galerii mięsny otworzyli na mieście ich pełno. W galerii brakuje sklepów z odzieżą (orseya, H&M, C&A) a nie jakieś mięsne czy bułeczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2013r. o 15:22
I tak ta galeria to niewypał.
Wiem że napiszecie że ze mnie malkontent, ale tak jest.
Pusta przestrzeń w środku, sklepów z odzieżą mało, brak niektórych ważnych marek o których wspomniał ktoś wyżej. Brak typowo sportowego sklepu.
Na poziomie - 1 to tylko jest Polo i Pepco. 2 sklepy.

Tak samo Orka - tyle pieniędzy na coś co nie przyciągnie ludzi spoza Bc bo więcej atrakcji w Polkowicach czy w Czechach. I przynosi straty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asd niezalogowany
27 maja 2013r. o 16:12
~ napisał(a): I tak ta galeria to niewypał.
Wiem że napiszecie że ze mnie malkontent, ale tak jest.
Pusta przestrzeń w środku, sklepów z odzieżą mało, brak niektórych ważnych marek o których wspomniał ktoś wyżej. Brak typowo sportowego sklepu.
Na poziomie - 1 to tylko jest Polo i Pepco. 2 sklepy.

Tak samo Orka - tyle pieniędzy na coś co nie przyciągnie ludzi spoza Bc bo więcej atrakcji w Polkowicach czy w Czechach. I przynosi straty...


strzał w 10, ! też pewnie bede malkonentem lub przeczytam pod moim postem, to po co glosujesz na... ale taka prawda orka i galeria to niewypal, kino forum w sumie tez, same nedzne filmy, a swiatowe premiery pol roku po sa na ekranach i to nie wszystkie,obiekty owszem ladne ale bez polotu w tym miescie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2013r. o 16:47
Schabik rzucili po 9.99 za kilo?
Ale widzę nowe atrakcje w galerii - waga podłączona do laptoka.
Można się zważyć i dostanie się wydruk na pamiątkę, za autografem Kwaśniewskiego. Mamy galerię jak w Chicago.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znaffa niezalogowany
27 maja 2013r. o 17:14
Wywalić to RG512, przecież tam nikt nic nie kupuje, syf konkretny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.