Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec City Center zmienia się dla Was! Nowe sklepy, nowe oferty!
~alfredo niezalogowany
27 maja 2013r. o 18:33
Ja mam galerię w domu, zdjęć rodzinnych. To się liczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~em niezalogowany
27 maja 2013r. o 22:38
ja chce do (...) empik!!!

Zmoderowano 28.05.2013 godz.7:01 - powód: wulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
28 maja 2013r. o 7:12
Galeria że szkoda gadać.A mógł być piękny HOTEL wizytówka miasta a tak jest jak jest wielka lipa ale urząd i tak doi kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 7:24
(...)hotel? a kto go bedzie dotował? turystów jak na lekarstwo a pitolisz o hotelu

Zmoderowano 28.05.2013 godz.8:37 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
28 maja 2013r. o 7:55
(...),kiedyś był hotel- resteuracja i nikt go nie dotował.I z tego co widziałem było sporo turystów całe autobusy a teraz gdzie do prynjawora do pseudo motelu?

Zmoderowano 28.05.2013 godz.8:52 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 9:02
Prinjavor od dluzszego czasu jest do sprzedania i nie funkcjonuje wogole, teraz jakas baze zrobili sobie tam budowlancy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niezadowolony niezalogowany
29 maja 2013r. o 10:10
Nigdy nie kupujcie u Słomińskiego , wędliny nafaszerowane chemią a te babki które je wykładają to gołymi łapami bez rękawiczek o wiele tańsze są w Polo Markecie i świeże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cky niezalogowany
29 maja 2013r. o 10:31
H&M by się przydał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.