Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kilometr po kilometrze
2062
#bylu nieaktywny
9 września 2013r. o 21:54
Ja wiem czy cieszy kierowców. 800 i 900 metrów - kierowca stwierdzi, że ładna droga i po niecałym kilometrze wpadnie w dziurę. Jedźcie do mechaników i wulkanizatorów, a dowiecie się gdzie kierowcy auta rozwalają. 1700 metrów drogi - nie ma czym się chwalić.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ripo niezalogowany
9 września 2013r. o 21:58
brakowalo tylko wstegi szampana i oklaskow tlumu zebranego z tejze okazji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
9 września 2013r. o 22:02
A znając polskie realia zaoszczędzono na wszystkim i po ziemie droga i tak będzie do remontu.


Dopisane 09.09.2013r. o godz. 22:02:

Zresztą jak widzę łatanie dziur w zimie, gdzie nawierzchnia mokra, zmarznięta i przez Panów rozgrzana na chwilę palnikiem to czego się spodziewać.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
9 września 2013r. o 22:05
~Ripo napisał(a): brakowalo tylko wstegi szampana i oklaskow tlumu zebranego z tejze okazji


I księdza z pokropkiem :P No chyba że był...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2013r. o 22:08
w ksiezach chyba juz jedyna nadzieja na upadly kraj gdzie remonty drog liczy sie w metrach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
9 września 2013r. o 22:09
~Papuga napisał(a): I księdza z pokropkiem :P No chyba że był...


U nas na żadnym otwarciu itp. nie brakuje księdza :)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorientowany niezalogowany
9 września 2013r. o 22:47
Nie było żadnego księdza i nie było wstęgi. Był normalny techniczny odbiór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 września 2013r. o 23:52
bylu napisał(a): Ja wiem czy cieszy kierowców.


Cieszy, cieszy. Bolec.info czyli organ prasowy starostwa nigdy się nie myli.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza