Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Używana pralka-gdzie kupić?

~kinia niezalogowany
27 września 2013r. o 11:10
Wiecie może gdzie w okolicy można kupić używany sprzęt AGD. Chodzi dokładnie o pralkę, ale taką w miarę nowoczesną, nie Franie i tym podobne:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
27 września 2013r. o 11:22
Ja z kolei chcę kupić nową pralkę i też mam dylemat, którą wybrać. Kusi mnie Samsung eco bubble WF7F5E3W2W ale jest dość droga i nie wiem czy warto. Poza tym - gdzie mają najlepsze ceny w mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 15:38
~kinia napisał(a): Wiecie może gdzie w okolicy można kupić używany sprzęt AGD. Chodzi dokładnie o pralkę, ale taką w miarę nowoczesną, nie Franie i tym podobne:)

Co rusz pojawiają sie ogłoszenia na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~goplana niezalogowany
27 września 2013r. o 15:41
ja polecam przejrzeć tablice i gumtree- mozna znalezc ciekawe rzeczy i to w dobrej cenie. Co do nowej pralki, to najlepiej przeczytac recenzje w necie: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 15:50
~ napisał(a):
~kinia napisał(a): Wiecie może gdzie w okolicy można kupić używany sprzęt AGD. Chodzi dokładnie o pralkę, ale taką w miarę nowoczesną, nie Franie i tym podobne:)

Co rusz pojawiają sie ogłoszenia na forum.
a wczoraj wystawiałem dwa ogłoszenia z używanymi pralkami oby dwie sprzedane.Zostaw maila lub nr gg może w tygodniu coś będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
27 września 2013r. o 17:00
komis pod tunelem

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 20:03
toudi140 napisał(a): komis pod tunelem
komisu pod tunelem już dawno nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
27 września 2013r. o 20:09
ooo nie wiedziałam , sorki w takim razie allegro

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza