Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Farba (lakier) do auta

11412
#wojtek11 nieaktywny
27 października 2013r. o 6:10
witam potrzebuje w dobrac farbe akryl na zaprawki gdzie jest tanio?z nabiciem do puszki?
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
27 października 2013r. o 6:37
Swiat barw, Al. Wojska Polskiego

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
27 października 2013r. o 7:53
inetwlan napisał(a): Swiat barw, Al. Wojska Polskiego

Również polecam :) pozdrawiam

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. &#8212; Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leszek niezalogowany
28 października 2013r. o 8:03
na ul. Masarskiej koło ciesli jest hurtownia farb i lakierów w dobrych cenach byłem i wiem i tam kupuje do swojego warsztatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5425
#diamencik nieaktywny
28 października 2013r. o 14:16
Witam, tanio i idealnie dobierzesz lakier w Czernej przy użyciu spektrofotometru.
Można tam też nabić spray.
Najlepiej bazę bo akryl potrzebuje utwardzacza i takim sprayem trzeba malowac w ciagu kilkudziesięciu minut a reszta do wyrzucenia... Oszczędność pozorna bo bazę w sprayu + bezbarwny w sprayu możesz jeszcze później wykorzystać :)

Kobiety są po to, żeby je kochać a nie rozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza