Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekiny w Bolesławcu
~Anonim niezalogowany
28 października 2013r. o 14:03
po ile wstęp?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos, kto juz to widział niezalogowany
28 października 2013r. o 14:52
12 normalny, 8 ulgowy - bylam wczoraj w Zgorzelcu i widzialam...powiem tak, ze niby fajna frajda, ale szkoda mi tych rekinów, w takiej ciasnocie musza funkcjonowac :( wiec nie polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oburzona niezalogowany
28 października 2013r. o 18:48
Co za hipokryzja ! Niby żałuje tych rekinów i walczy o ich warunki życia, a tak je naraża na mękę, aby zarobić na biednych stworzeniach. Obrzydliwe, podłe! Miejsce rekinów jest w oceanach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
648
#Gnat nieaktywny
28 października 2013r. o 20:19
Kiedyś jak miałem ze 17-18 lat widziałem gdzieś u nas w mieście napis na murze. "Cyrk jest śmieszny - ale nie dla zwierząt". Nie byłem w cyrku już 15 lat. Tak mi sie teraz to skojarzyło. A tak z ciekawości. Kto mi przypomni gdzie ten napis był w BC namalowany ? Bo zupełnie nie pamiętam.

"Nigdy nie zapomnij, że Twoim ostatecznym celem jest pokonanie Diablo"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
28 października 2013r. o 20:51
Gnat napisał(a): Kiedyś jak miałem ze 17-18 lat widziałem gdzieś u nas w mieście napis na murze. "Cyrk jest śmieszny - ale nie dla zwierząt". Nie byłem w cyrku już 15 lat. Tak mi sie teraz to skojarzyło. A tak z ciekawości. Kto mi przypomni gdzie ten napis był w BC namalowany ? Bo zupełnie nie pamiętam.


a ja pamiętam jak 15-20 lat temu rozdawaliśmy ulotki "nie chodż do cyrku, nie finansuj okrucieństwa". Do dziś mam jedną w domu.
Córka ma 6 lat, cyrk cyklicznie jakiś zawita w okolicach, ale obiecałem sobie, że nie pójdziemy. I póki co nie byliśmy. Tłumaczę jej o co w tym wszystkim chodzi i ona też specjalnie nie naciska.

z tymi rekinami podobnie. To jacyś Słowacy. Podejrzewam, ze te rybki za wesoło to tam nie mają :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 października 2013r. o 20:54
też mam mieszane uczucia, zjednej strony gość niby jest wielkim fanem rekinów i w ogóle,a z drugiej strony szału z miejscem nie mają :(

Inna kwestia,że to piękne zwierzęta i może niektórzy zobaczą to piekno ,a nie tylko te fantazyjne "Szczęki" po których każdy w rekinie widział tylko krwiożercza bestię :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2013r. o 1:02
Rekin to delikatne stworzenie, więc gdyby miał złe warunki to na 100% zdechłby. Myślę, że są zadbane i może im doskwiera jedynie przestrzeń zbyt mała, ale jeśli są urodzone w niewoli, to nie odczuwają tej ciasnoty, bo nie znają wolności. Nie przesadzajcie z tą niewolą , bo nie oto tu chodzi. Warto zobaczyć stworzenie które niebawem może zniknąć z naszego ekosystemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2013r. o 13:09
Kto się wybiera? Ja wyślę dzieci . niech się uczą przyrody inaczej niż w szkole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.