Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsłuchane przesłuchanie
~emma niezalogowany
15 listopada 2013r. o 7:24
Przesłuchanie powinno być skuteczne, musi być dyskretne, zwłaszcza dla przesłuchiwanego. Jak spowiedź - spowiednik i spowiadający, reszta powinna zostać przed konfesjonałem;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fakty niezalogowany
15 listopada 2013r. o 10:01
Ja czekałem na przesłuchanie na korytarzu razem ze sprawcą zdarzenia przeciwo któremu zeznawałem. Sprawca był dobrze znany policji, przez ten czas mógł mi się dokładnie przyjrzeć. Przy nim też pytali się o moje dane i adres. Jest to niedopuszczalne ale tak pracuje bolesławiecka policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
15 listopada 2013r. o 10:42
dwa razy byłam przesłuchiwana i dwa razy w pomieszczeniu gdzie rozmawiałam z policjantem, drugi policjant przesłuchiwał inną osobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
15 listopada 2013r. o 16:45
~fakty napisał(a): Ja czekałem na przesłuchanie na korytarzu razem ze sprawcą zdarzenia przeciwo któremu zeznawałem. Sprawca był dobrze znany policji, przez ten czas mógł mi się dokładnie przyjrzeć. Przy nim też pytali się o moje dane i adres. Jest to niedopuszczalne ale tak pracuje bolesławiecka policja.


Cytuję : " Przy nim też pytali się o moje dane i adres......." I z ciebie taka d.... i wszystko wyśpiewałeś????? No to gratuluję, szybko myślisz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2013r. o 17:12
~fakty napisał(a): Ja czekałem na przesłuchanie na korytarzu razem ze sprawcą zdarzenia przeciwo któremu zeznawałem. Sprawca był dobrze znany policji, przez ten czas mógł mi się dokładnie przyjrzeć. Przy nim też pytali się o moje dane i adres. Jest to niedopuszczalne ale tak pracuje bolesławiecka policja.


ciezko uwierzyć w taką bajkę. Na korytarzu pytali o adres i dane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2013r. o 17:48
Była swego czasu przeprowadzana sonda na temat, jak postrzegasz policję ? 80% Polaków opowiedziało się że ma jak najgorsze zdanie o policji. Jestem wśród tych osób. Byłam świadkiem jak policjant kłamał składając zeznania w sądzie. Wolałabym aby były prywatne organizacje jako stróże prawa, bo policja nie dość, że nas Polaków bardzo dużo kosztuje, to nam jeszcze zagraża. Na ich pilnowanie naszego bezpieczeństwa, to w ogóle nie można liczyć. Uważam, że nie powinni istnieć !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnieczka niezalogowany
16 listopada 2013r. o 21:11
Witam i dziękuję za opisanie sprawy...
Chciałam tylko dodać, że obaj sprawcy pobicia mają również mój adres. Składałam doniesienie na prokuraturze, mówiłam na policji, że się boję, ale nikogo to nie obchodziło. Dziś odwiedziło mnie dwóch pijanych panów dobijających się do drzwi, krzyczeli, kazali otworzyć. A Policja nic nie zrobi. Obywatelu - broń się sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pokrzywdzona przez policję niezalogowany
17 listopada 2013r. o 11:49
Polska, to dziwny kraj, ktoś wcześniej to powiedział i jak widać ma rację. Moje doświadczenie z policją bolesławiecką jest bardzo złe. Jak do nich się dzwoni, bo istnieje zagrożenie utraty zdrowia a nawet życia, to odmawiają albo krzyczą na tego kto dzwoni, że nie przyjadą. A jak przyjadą to kosztami mandatu obciążą dzwoniącego. Kiedy tak odpowiedzieli mojej mamie, to zaraz zadzwoniłam i chciałam aby ten policjant, który tak powiedział przedstawił się z imienia i nazwiska - odmówił i trzasnął słuchawką. Ponieważ mam dzień, godzinę i nazwisko drugiego policjanta, który ze mną rozmawiał złożyłam skargę do Komendanta Głównego Policji. To skandal jak jakiś małej kultury policjant odnosi się do potrzebujących od POLICJI interwencji. Policjanci bolesławieccy zachowują się jeszcze gorzej, ale te uwagi musimy kierować do wyższych instancji, bo tutejsi nie dosyć, że nie pomogą to notorycznie szkodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.