Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsłuchane przesłuchanie
~lol niezalogowany
14 listopada 2013r. o 16:43
afera na cały kraj - tvn-y sie nie zainteresowały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jugo niezalogowany
14 listopada 2013r. o 17:01
No to teraz czytelniczka dowiedziała się jak to na prawdę wygląda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaja niezalogowany
14 listopada 2013r. o 17:15
Ciekawe, czy informują na przesłuchaniu, że możesz zabronić udostępniia swoich danych osobowych. w artykule jest o tym mowa, a zanim go przeczytałam, byłabym przekonana podczas ewentualnego przesłuchania, że moje dane zna tylko policja i osoby z urzędu, a nie jacyś przestępcy- masakra jakaś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2013r. o 18:42
cyrki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
14 listopada 2013r. o 19:49
Współczuję czytelniczce, że zamiast zająć się własną sprawą wsłuchiwała się w przesłuchanie innej osoby. W drobnych, ale różnych sprawach, nie ma przeciwskazań do przesłuchiwania kilku osób i ma to miejsce w nowoczesnych komendach gdzie kilka lub kilkanaście biurek stoi w jednej hali. W sprawach o tzw dużym ciężarze w jednym pomieszczeniu przesłuchiwana jest jedna osoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
14 listopada 2013r. o 19:50
To nieodosobniona sytuacja, ja także byłam przesłuchiwana w towarzystwie jakiegoś pana. Ale ja już swoje zdanie na temat instytucji policji mam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 listopada 2013r. o 20:15
Borys cynku nie dal to i tvn nie bylo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazik z serialu niezalogowany
14 listopada 2013r. o 22:20
~Monika napisał(a): ... ja już swoje zdanie na temat instytucji policji mam...
To może porozmawiaj o tym z przyjaciółką :]
A co do sytuacji to wcale się nie dziwię. Z tego co wiem policjanci takich dochodzeń mają bardzo dużo a niestety terminy gonią więc jest jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza