Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsłuchane przesłuchanie
~ktos niezalogowany
17 listopada 2013r. o 23:19
Pamietajcie o jednym policja teraz to gorzej niz dzieci bo boja sie zatrzymac dwóch łebów którzy sie bija lub kradna wola zatrzymac rowerzyste bo to latwiejsze od dziadka na rowerku po pysku nie dostana ale od gnojków tak taki mój przykład na ten temat musimy radzic sobie sami stróży prawa teraz nie ma mój dwuletni syn to by ich sprzedal razem z komenda w pieć minut
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaziu, Tadziu i jak tam chcesz niezalogowany
18 listopada 2013r. o 0:13
~ napisał(a): Była swego czasu przeprowadzana sonda na temat, jak postrzegasz policję ? 80% Polaków opowiedziało się że ma jak najgorsze zdanie o policji. Jestem wśród tych osób. ... Uważam, że nie powinni istnieć !!!

Na szczęście podobnie myślących jest około 10 % bo drugie 10 % zapewne nie miało zdania :] Także... wybacz, ale nie znajdziesz tu kolegów :] no chyba, że będziesz pisał z różnych IP :> no wiesz tak niektórzy robią jak chcą poparcia i trochę szumu... raz Tadziu, raz Kaziu i tak będzie was tłum :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2013r. o 0:15
80 % jak najgorsze ? Chyba najlepsze :> co to za sonda, bo Ci anonimku nie wierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
18 listopada 2013r. o 5:52
~ napisał(a): Była swego czasu przeprowadzana sonda na temat, jak postrzegasz policję ? 80% Polaków opowiedziało się że ma jak najgorsze zdanie o policji. Jestem wśród tych osób. ... Uważam, że nie powinni istnieć !!!

Coś bajerzysz. Po pierwsze taki raport jest wykonywany co roku i od bodajże 2001r. zaufanie do policji, jak i ocena ich pracy rośnie. Kłamczuszek z ciebie, no chyba, że to była tefałenowska sonda, to wtedy wszystko się zgadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
18 listopada 2013r. o 7:34
Uderz w stół - policjanci się odezwą...

Nie martwcie się, nikt Policji nie zlikwiduje. Mimo wpadek pracuje coraz lepiej. Jeśli jeszcze przestaniecie przyjmować do służby przypadkowych ludzi i przestaniecie jęczeć, że ciągle wam mało pieniędzy to będzie dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ogolony zwierz niezalogowany
18 listopada 2013r. o 8:01
~Pokrzywdzona przez policję napisał(a): Polska, to dziwny kraj, ktoś wcześniej to powiedział i jak widać ma rację. Moje doświadczenie z policją bolesławiecką jest bardzo złe. Jak do nich się dzwoni, bo istnieje zagrożenie utraty zdrowia a nawet życia, to odmawiają albo krzyczą na tego kto dzwoni, że nie przyjadą. A jak przyjadą to kosztami mandatu obciążą dzwoniącego. Kiedy tak odpowiedzieli mojej mamie, to zaraz zadzwoniłam i chciałam aby ten policjant, który tak powiedział przedstawił się z imienia i nazwiska - odmówił i trzasnął słuchawką. Ponieważ mam dzień, godzinę i nazwisko drugiego policjanta, który ze mną rozmawiał złożyłam skargę do Komendanta Głównego Policji. To skandal jak jakiś małej kultury policjant odnosi się do potrzebujących od POLICJI interwencji. Policjanci bolesławieccy zachowują się jeszcze gorzej, ale te uwagi musimy kierować do wyższych instancji, bo tutejsi nie dosyć, że nie pomogą to notorycznie szkodzą.

w policji w dużej mierze pracują ofermy, chloptasie po układach , synek mamusia wujaszek załatwiał prace chlopowi bo nie miał za co zyc i oferma sobie nie radzila ... później taki się cwaniczy kim on jest i uważaj bo ja jestem policjantem hahahahahahaha smiech na sali, a te powyższe komentaze pisza zakompleksienii smarkacze z komendy :D:D:D oj boimy się was , a powiedzcie jak u was z psychika ??? tableteczki działają ??? porcja na dzień i na noc wzieta ? ::D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
18 listopada 2013r. o 8:41
A odniosę się do powyższych wypowiedzi, a co mi tam.
W połowie się mogę zgodzić. Wiele osób jest przyjmowanych po znajomościach. Sam osobiście znam kilku, gdzie ojciec starszej daty się sprawował, więc i synek przyjęty zostanie. Jednak syn już zepsuty przez XXI w. jest konkretnym leniem, niczym się niewykazującym, w szkole tak samo, dno, w głowie imprezy i prócz tego tematu nie pogadasz o niczym innym.
A jeśli chodzi o dalszą część wypowiedzi, to opieracie się głównie na krawężnikach, którzy w tej jednostce są do 3 lat, oni was spisują za picie piwa, etc.
Ale jest wielu wybitnych funkcjonariuszy w innych wydziałach, którzy na tą funkcję pracowali bardzo długo, ale ich na ulicy nie spotkacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NI-KOS niezalogowany
18 listopada 2013r. o 10:26
A CO BYSCIE ZROBILI WSZYSCY KRYTYKANCI,GDYBY POLICJI NIE BYLO? BALI BYSCIE SIE WYJSC NA ULICE.JEST TO PRACA NIEBEZPIECZNA I STRESUJACA.ALE KTOS MUSI CHRONIC SPOLECZENSTWO.MOZNA MIEC ROZNE UWAGI,ALE NIE KRYTYKOWAC BEZ OPAMIETANIA.MYSLE,ZE CI PISZACY ZLE,NIE SA KRYSZTALOWI.BEZ POWODU NIE JEST SIE WZYWANYM NA PRZESLUCHANIA.A JESLI SIE ZAWINILO,TO MUSI BYC I KARA.BO JAK BY NIE BYLO KARY,TO NIE BYLO BY I MIARY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego