Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miej serce i ratuj serce
~mama niezalogowany
6 lutego 2014r. o 17:19
-może da się temat na czerwono- znam tę rodzinę, wiele już przeszła i zasługuje na wsparcie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
6 lutego 2014r. o 19:54
Da się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Coach niezalogowany
6 lutego 2014r. o 22:27
Wraz z żoną przekażemy swój 1% podatku!
Pozdrawiamy i życzymy poprawy zdrowia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2014r. o 8:46
Trzymam za Was kciuki. Mam siostrę w Złotoryji, na pewno wam podaruję swój 1%. Rozlepcie plakaty tam gdzie sie da. Chłopak ma szanse na normalne życie, trzeba mu pomóc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
7 lutego 2014r. o 12:22
Ja też przekaże 1% i polecam to innym. Warto pomagać ludziom w potrzebie bo sam nie wiesz kiedy ty będziesz potrzebował pomocy. Ja nie chciałbym doczekać takiego czasu , lecz jeśli mogę komuś pomóc to staram się to robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2014r. o 14:58
Bardzo dziękujemy Wszystkim za wsparcie i dobre słowa . Tata Krystiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2014r. o 15:03
[img=1391781837_rrsvrx4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamil niezalogowany
8 lutego 2014r. o 9:01
Masz mój 1%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza