Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie w Bolesławcu spawają tłumiki?

~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 23:45
~zadowolony_klient napisał(a):
mimi napisał(a):
~przemek napisał(a): Zabobrze 160, tylko i wyłącznie, taniej nie wymienisz, nawet w sobotę ;-)


też polecam !

ja też

I ja polecam! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;;; niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 8:23
niema to jak samemu się polecać haha :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DLW niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 11:42
~ napisał(a):
~zadowolony_klient napisał(a):
mimi napisał(a):
~przemek napisał(a): Zabobrze 160, tylko i wyłącznie, taniej nie wymienisz, nawet w sobotę ;-)


też polecam !

ja też

I ja polecam! :)


P O L E C A M R U W N I E R Z

Na zabobzu bardzo szybko robia mi zrobili w 20 minut na poczekaniu Calibre, efekt SUPER i co warzne TANIO !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2809
#mimi nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 11:49
~;;; napisał(a): niema to jak samemu się polecać haha :)

a czemu tak myślisz?
myślisz, że nie ma tylu zadowolonych klientów, czy zazdrość cię zżera?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ka niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 21:41
~DLW napisał(a):
~ napisał(a):
~zadowolony_klient napisał(a):
mimi napisał(a):
~przemek napisał(a): Zabobrze 160, tylko i wyłącznie, taniej nie wymienisz, nawet w sobotę ;-)


też polecam !

ja też

I ja polecam! :)


P O L E C A M R U W N I E R Z

Na zabobzu bardzo szybko robia mi zrobili w 20 minut na poczekaniu Calibre, efekt SUPER i co warzne TANIO !!


sprzedaj ta calibre i kup sobie słownik! bo az razi to co piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 21:47
~ka napisał(a):
~DLW napisał(a):
~ napisał(a):
~zadowolony_klient napisał(a):
mimi napisał(a):
~przemek napisał(a): Zabobrze 160, tylko i wyłącznie, taniej nie wymienisz, nawet w sobotę ;-)


też polecam !

ja też

I ja polecam! :)


P O L E C A M R U W N I E R Z

Na zabobzu bardzo szybko robia mi zrobili w 20 minut na poczekaniu Calibre, efekt SUPER i co warzne TANIO !!


sprzedaj ta calibre i kup sobie słownik! bo az razi to co piszesz
wyobraź sobie jak on musi wyglądać w tej calibrze ,zimny łokieć,safari 5 na full i papieros fajrant w gębie do tego te słownictwo.. :D wiocha pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 21:47
~ka napisał(a): sprzedaj ta calibre i kup sobie słownik! bo az razi to co piszesz

Uwielbiam takie "merytoryczne" wypowiedzi. A myślałaś może ka o tym by pracować w szkole? Tam to dopiero miałabyś używanie na dzieciakach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 22:22
Teraz nauczyciel powinien mieć pałę i napierdzielać gówniarzy :> I jakoś dziwnym trafem wszyscy mają papier na chorobę zwaną analfabetyzm :P To jest lenistwo!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza