Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
K. Krzemiński: dziennikarz, DJ, społecznik
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 17:47
~Kto to ? napisał(a):
~ napisał(a): Cieszę się że w wyborach startują tacy kandydaci
jak Krzemiński i Łętowski bo to jest przynajmniej jakiś przyzwoity poziom intelektualny w odróżnieniu od pewnego prostackiego bufona. :D


Kim jest ten prostacki bufon ?



Kogo tak nazywasz ,powyżej zostały wymienione dwa nazwiska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 17:50
z pewnością nie chodzi o te dwa wymienione nazwiska, czytaj ze zrozumieniem i czekaj cierpliwie aż nadawca posta zechce podać dane bufona
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
15 października 2014r. o 10:31
Jest aktywny, duzo pracuje to sporo osiagnal.
Wez sie do roboty to tez cos wypracujesz.Bardzo proszę o przykłady osiagniec konkrety bez mydlenia i hiperbolizmu typu jestem przedsiebiorca hehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
15 października 2014r. o 10:51
~# napisał(a): Jest aktywny ...


Uprzejmie poproszę o sugestię :)
Odnośnie której wypowiedzi jest ten komentarz ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no shame niezalogowany
15 października 2014r. o 12:42
~# napisał(a): Jest aktywny, duzo pracuje to sporo osiagnal.
Wez sie do roboty to tez cos wypracujesz.
Bardzo proszę o przykłady osiagniec konkrety bez mydlenia i hiperbolizmu typu jestem przedsiebiorca hehe.
ale co osiągnął ? piszesz tak,jakby gość kariere trzepnął i dorobił się bóg wie czego.
to ,że się pcha wszedzie z butami i wszędzie go pełno to jeszcze nie sa żadne osiągnięcia .
a ja wiem ,że gdyby nie starzy to by dziś stał pod Biedronką i o piwo prosił jak większość młodzieży , bez pracy ,perspektyw i możliwości.... a ulubiony budynek do zwiedzania to byłby MOPS niestety... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2014r. o 12:58
Odświeżają stare kotlety, żeby tylko zyskać na popularności. Gorsze hieny, niż obecna władza. Chodzi tylko o kase.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
15 października 2014r. o 16:21
~kajtek napisał(a):
~# napisał(a): Jest aktywny ...


Uprzejmie poproszę o sugestię :)
Odnośnie której wypowiedzi jest ten komentarz ? ;)
odnośnie komentarza emema.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2014r. o 16:54
~no shame napisał(a):
~# napisał(a): Jest aktywny, duzo pracuje to sporo osiagnal.
Wez sie do roboty to tez cos wypracujesz.
Bardzo proszę o przykłady osiagniec konkrety bez mydlenia i hiperbolizmu typu jestem przedsiebiorca hehe.

ale co osiągnął ? piszesz tak,jakby gość kariere trzepnął i dorobił się bóg wie czego.
to ,że się pcha wszedzie z butami i wszędzie go pełno to jeszcze nie sa żadne osiągnięcia .
a ja wiem ,że gdyby nie starzy to by dziś stał pod Biedronką i o piwo prosił jak większość młodzieży , bez pracy ,perspektyw i możliwości.... a ulubiony budynek do zwiedzania to byłby MOPS niestety... ;(


Oooo,bardzo przepraszam.Jest aktorem,ogląda Go cała Polska .Przez wrodzoną skromność nie chełpi się tym.A wiadomo że głupka w telewizorze to by nie POkazywali. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.