Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Dredy

~aleppo niezalogowany
12 października 2014r. o 11:26
onaladna1 napisał(a): hej wiecie moze kto robi dredy w boleslawcu jakis salon widzialam pare osob w boleslawcu z dredami i w jakis smiesznych beretach chcialam sie zaptac bo marze o nich od kilku lat jak to sie myje czy wogule sie myje ... prosze o jakies numery osob ktore je robia
po zrobieniu dredów zmień nicka z onaladna na onasmierdzi, lepiej weź sie ogarnij dziewucho, dredy sa dla wiesniaków, narkusów i lewaków, jak dotad w moi życiu nie spotkałem kogos kto ma dredy i jest mądry, raczej wiekszosc to oćpane wioskowe głupki, takze jak jestes brzydalem i nigdy ine chcesz zalozyc szczesliwej rodziny a nawet nigdy nei chcesz zeby jakis typ cie przeczyscil to zrob se dredy i zyj we własnym swiecie fantazji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~! niezalogowany
12 października 2014r. o 11:34
Nie mam dredow, ale z tego co wiem, to je sie myje jak normalne wlosy, wiec przestancie wyzywac ta dzieczyne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4452
#shizu nieaktywny
12 października 2014r. o 12:03
~aleppo napisał(a):
onaladna1 napisał(a): hej wiecie moze kto robi dredy w boleslawcu jakis salon widzialam pare osob w boleslawcu z dredami i w jakis smiesznych beretach chcialam sie zaptac bo marze o nich od kilku lat jak to sie myje czy wogule sie myje ... prosze o jakies numery osob ktore je robia
po zrobieniu dredów zmień nicka z onaladna na onasmierdzi, lepiej weź sie ogarnij dziewucho, dredy sa dla wiesniaków, narkusów i lewaków, jak dotad w moi życiu nie spotkałem kogos kto ma dredy i jest mądry, raczej wiekszosc to oćpane wioskowe głupki, takze jak jestes brzydalem i nigdy ine chcesz zalozyc szczesliwej rodziny a nawet nigdy nei chcesz zeby jakis typ cie przeczyscil to zrob se dredy i zyj we własnym swiecie fantazji


Słuchaj aleppo, czy Ty wiesz co mówisz? Dredy myje się tak samo jak włosy, tyle że to po prostu zajmuje trochę więcej czasu. Sam mam dredy, nie ćpam i nie zamierzam. Jak dotąd nie spotkałeś kogoś kto ma dredy i jest mądry? czy według Ciebie jak ktoś ma inne poglądy niż Ty to jest nie mądry? Po za tym co mają dredy do zakładania rodziny? Pomyśl zanim coś powiesz i pozdrawiam :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 12:14
shizu napisał(a):
~aleppo napisał(a):
onaladna1 napisał(a): hej wiecie moze kto robi dredy w boleslawcu jakis salon widzialam pare osob w boleslawcu z dredami i w jakis smiesznych beretach chcialam sie zaptac bo marze o nich od kilku lat jak to sie myje czy wogule sie myje ... prosze o jakies numery osob ktore je robia
po zrobieniu dredów zmień nicka z onaladna na onasmierdzi, lepiej weź sie ogarnij dziewucho, dredy sa dla wiesniaków, narkusów i lewaków, jak dotad w moi życiu nie spotkałem kogos kto ma dredy i jest mądry, raczej wiekszosc to oćpane wioskowe głupki, takze jak jestes brzydalem i nigdy ine chcesz zalozyc szczesliwej rodziny a nawet nigdy nei chcesz zeby jakis typ cie przeczyscil to zrob se dredy i zyj we własnym swiecie fantazji


Słuchaj aleppo, czy Ty wiesz co mówisz? Dredy myje się tak samo jak włosy, tyle że to po prostu zajmuje trochę więcej czasu. Sam mam dredy, nie ćpam i nie zamierzam. Jak dotąd nie spotkałeś kogoś kto ma dredy i jest mądry? czy według Ciebie jak ktoś ma inne poglądy niż Ty to jest nie mądry? Po za tym co mają dredy do zakładania rodziny? Pomyśl zanim coś powiesz i pozdrawiam :).
dredy sie myje tak samo jak włosy ? ehe szkoda, że wiekszosc z was smrodów regge lewaków tego nie wie, rzygac sie chce jak w tramwaju autobusie cczy gdziekolwiek czuc od was spoconymi wlosami i lajnem. BRUDASY WON !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4452
#shizu nieaktywny
12 października 2014r. o 12:21
widzę że starego drzewa nie nagnę :) ps. dredy/włosy nie pocą, skóra głowy może się pocić, KAŻDEMU. Ja kończę tymi słowami bo dyskusja ze ścianą nie ma sensu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słowiański Wojownik niezalogowany
12 października 2014r. o 12:28
Zamknij dupe, sam nosze dredy i sie człowiecze nie spinaj na tym internecie bo większych kozaków napotykałem, szkoda ze to nie powiesz komuś prosto w oczy, mam nadzieje ze kiedyś mnie napotkasz to ci przemówie innaczej do rozumu.. Pajac który sie spina i ma brak wiedzy na jaki kolwiek temat cwaniaczek internetowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~włosynatural niezalogowany
12 października 2014r. o 12:39
mi też się takie dredy nie podobają wcale to nie jest ładne, a na takie osoby faktycznie dziwnie ludzie patrzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słowiański Wojownik niezalogowany
12 października 2014r. o 12:44
Wiesz co to znaczy ,, TOLERANCJA,, ? cZY KOSCIół katolicki nie naucza poszanowania Bliźniego ? Jezus chrystus mówił wam to 2000 tyś lat temu a wy jeszcze nie skumaliscie co on mówił.. co za Porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.