Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie koalicjantów
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 22:03
przepadam wręcz za taką forma skłaniania kogoś do ...''zwierzeń'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 22:08
Pannazdzieckiem napisał(a): A cóż to takiego jest ta lewica ? Pacholęciem będąc uważałem , że Lewica to dobry Ojciec, co dba o moje niezbyt wygórowane potrzeby. Młokosem będąc uważałem , że Lewica to Współobywatele ,
Miłego wieczoru Wam życzę :)


Panna , ładnie uzasadniłeś swoje poglądy :D Musisz mieć Drogi Kolego :* pojemną d__ę , żeby tak całą lewicę w niej zmieścić :D Szanuję Twój punkt widzenia. Akurat wiem , co Ty wiesz , boś Mężczyzna bez matury :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 22:08
masz zły dzień? :D
musisz wierzyć...wiara uczyni że ''Lourdes'' przyjdzie do Ciebie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 22:13
falco napisał(a): przepadam wręcz za taką forma skłaniania kogoś do ...''zwierzeń'' ;)


Chyba zarejestruję się :D będzie możliwość do zwierzeń...ale , ale...nie wiem czy warto się zwierzać ?? Przecież wszyscy , wszystkim itd..itp.

dobranoc Sokole :* trzeba ziółka :D :D :D wypic i lulu...jutro nowy dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 22:21
dobranoc Virgo :)
i ja jutro rano do pracy ale po... ;)
dobranoc,spokojnej nocy :*

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2014r. o 22:22
~virgo napisał(a): ... Akurat wiem , co Ty wiesz ...


Nawet nie wiesz Droga Niewiasto , jak bardzo się cieszę z tego powodu :) Chciałbym , aby Wszyscy wiedzieli , aby zdechł ostatni Leming , nie fizycznie , a intelektualnie i narodził się ... Człowiek , Polak , Amerykanin, Francuz, Hiszpan , Żyd , Zambijczyk i Rosjanin etc. etc. Nawet Banderowca można by spróbować wyedukować. W prawdzie za efekty eksperymentu nie odpowiadam , ale w coś trzeba wierzyć :D

Gruchajcie tu sobie słodko , a ja idę spać :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 listopada 2014r. o 0:11
Prawdziwa lewica w Polsce to Ikonowicz, a nie wielbiciel UE Miller, że o Kwaśniewskim alkoholiku nie wspomnę.


Dopisane 21.11.2014r. o godz. 00:11:

Nieźle wam wmówiono, że te wszystkie pzpr-y i to, co po nich zostało to lewica. Dobrze Ikonowicz powiedział: co to za lewica, która strzela do robotników?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Virgo niezalogowany
21 listopada 2014r. o 0:20
falco napisał(a): dobranoc Virgo :)
i ja jutro rano do pracy ale po... ;)
dobranoc,spokojnej nocy :*


gówno warte te wszystkie dyskusje, wybory są zafałszowane, powinniśmy miec tu dyktature jak junta gen franco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.