Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie koalicjantów
~Ciekawski niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:03
Ja słyszałem że cała ceramika huczy o powyrywaniu włosów przez szefa wszystkich szefów!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:08
falco napisał(a): (..)
już się cieszę że nie byłem na ''wyborach''widząc te dzielenie ''łupów'' :>


Dlaczego tak uważasz ? Uczestnicząc w rozgrywkach politycznych , w wyborach , zawsze stawia się cel czyli wygraną. Wygrana wiąże się ze "stołkiem" czy ( jak tu nazwałeś) "łupem". To nic nadzwyczajnego , tak było , jest i tak będzie.Nihil novi. ;) Tylko "stołek" (odpowiedniej wielkości ;) ) decyduje na ile możesz rządzić , jak mocny jest Twój "głos" , czyli możliwości decydenckie.

Co się tyczy Cimoszewicz...mam inną ocenę jego polityki. Ale niech to już zostanie tylko dla mnie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 20:29
masz rację ale odrobinę byłbym wkurzony gdybym poszedł głosować na ''iksa'' a ten wchodził by w koalicją z ''igrekiem'' którego nie cierpię i absolutnie nie oddał bym na niego głosu...
może dlatego ,chociaż obserwuję tzw. scenę polityczną nie nie angażuje się osobiście w te ''gierki'' jednocześnie nie pozwalając sobą ''grać'' ;)

nie lubisz Cimoszewicza?...masz prawo :)



Dopisane 20.11.2014r. o godz. 20:18:

pisze tutaj a w ''tle'' słucham ''kropki nad i'' ;)
jest tam gościem Bielan...facet przechodzi sam siebie... :D


Dopisane 20.11.2014r. o godz. 20:29:

sorki za odrobinę chaosu w tekście ale zerkam w tiwi :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:32
falco napisał(a): masz rację ale odrobinę byłbym wkurzony gdybym poszedł głosować na ''iksa'' a ten wchodził by w koalicją z ''igrekiem'' którego nie cierpię i absolutnie nie oddał bym na niego głosu...

Jeżeli w wyborach nie zdobyłeś całkowitej większości , nie masz mozliwości na wyłączne rządzenie. Musisz tworzyć koalicje. Inaczej się nie da. Tworząc koalicję patrzymy na ewentualnych koalicjantów ..musimy im tez coś "odpalić" w postaci "stołków" by popierali naszą politykę ...Coś za coś.. W polityce nie ma miejsca na sentymenty , nie ma miejsca dla idealistów.

Cimoszewicz...zastanowiło Ciebie kiedykolwiek dlaczego opuścili szeregi Lewicy tacy "gracze" jak Cimoszewicz , Borowski , Kalisz , Kwasniewski... O co im głównie chodziło ? W czym różnili się światopoglądowo i ideologicznie z Leszkiem Millerem ? Kto tak ostro atakował Millera i dlaczego ? Odpowiedź na postawione pytania da tylko gruntowne zgłębienie stosunków panujących na Lewicy od 1989 roku..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 20:43
sympatyzuję nadal lewicy :)
dlatego nie potrafiłem kiedyś zrozumieć ich wewnętrznych wojenek ;)
razem byli naprawdę silni ,rozdrobnieni na frakcje stracili moc a jako jednostki przestali się liczyć...
co do koalicji ...to tak jakbym ja wszedł w układ z odwiecznym wrogiem tylko po to bym czerpał z tego profity...
wiem że to niemożliwe :)
kwestia zasad? to dla mnie najważniejszy czynnik...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:54
falco napisał(a): (...)
co do koalicji ...to tak jakbym ja wszedł w układ z odwiecznym wrogiem tylko po to bym czerpał z tego profity...
wiem że to niemożliwe :)
kwestia zasad? to dla mnie najważniejszy czynnik...


Polityka to nie miejsce dla zasad :D To coś podobnego do ringu bokserskiego :P Silniejszy (ilość mandatów , posłów etc..) wygrywa. Słabszy musi uzyć wszystkich możliwych srodków by cos dla siebie..wywalczyć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:57
Aha , i jeszcze jedno...pamiętaj ,ze zawsze ktoś stoi za "kotarą " i pociąga za sznurki :P To taka przenosnia poetycka/ literacka , ale widać ,jak to mniej więcej wygląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 20:59
dlatego nie kandydowałem na prezydenta :D


Dopisane 20.11.2014r. o godz. 20:59:

masz możliwość oglądania superstacji?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza