Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie koalicjantów
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:09
falco napisał(a): (..)masz możliwość oglądania superstacji?


Nie , nie mam superstacji :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 21:25
a szkoda...
zobaczyłabyś kogoś kto podobnie jak ja wieszczy ''wyjście na ulice''

jakaś ukryta ''Pytia'' siedzi we mnie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lewak niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:32
~virgo napisał(a): Lewaku , nie masz racji. Poczytaj sobie blog Leszka Millera , tam znajdziesz również adresy stron , które też Ci polecam. Leszek Miller to GRACZ wysokiego formatu. Nie sztuką jest zrazić wszystkich , sztuką jest pozyskanie koalicjantów , współpraca na wspólnej (na ile się da) płaszczyźnie .Gdyby nie Leszek Miller nie byłoby w Polsce lewicy.


Najskuteczniej teraz udało mu się zrazić swój elektorat. I właśnie dzięki niemu niedługo lewicy w Polsce może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:52
falco napisał(a): a szkoda...
(..)
jakaś ukryta ''Pytia'' siedzi we mnie :D


Nie żałuję..mam inne kanały tv , więc wiem co i jak..poza tym mam bieżący kontakt ze "stolycą" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:52
Jedna z uczestniczek tego forum w internetowej agitacji na SLD chyba mocno przeszarżowała, skoro jej zwolennicy po raz pierwszy nie uzyskali ani jednego mandatu radnego miejskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2014r. o 21:56
~virgo napisał(a):
falco napisał(a): a szkoda...
(..)
jakaś ukryta ''Pytia'' siedzi we mnie :D


Nie żałuję..mam inne kanały tv , więc wiem co i jak..poza tym mam bieżący kontakt ze "stolycą" :D


''czerwony telefon''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:59
falco napisał(a):

''czerwony telefon''? :D

:D ha :D ha :D ha Ty prowokujesz ...a ja dostaję cięgi :) Oj , Przyjacielu , niech będzie , że
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2014r. o 22:02
A cóż to takiego jest ta lewica ? Pacholęciem będąc uważałem , że Lewica to dobry Ojciec, co dba o moje niezbyt wygórowane potrzeby. Młokosem będąc uważałem , że Lewica to Współobywatele , którzy podobnie jak ja, starają się na miarę swych możliwości dbać o Państwo , Rodzinę i następne pokolenia Polaków . Dziś jurnym starcem jestem :D A lewicę mam w dupie ( chociaż żem prostak , cham i komuch ) to lewicę razem z czołowymi " działaczami " mam w dupie :)

Ciekawym , czy zielony robot się pojawi ... lubię zieleń , nie mylić z PSL- elem , który razem z POPIS-em w mej świadomości znajduje się dokładnie tam samo , co tzw. lewica.

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.