Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak poderwać dziewczynę

13395
#monk nieaktywny
31 marca 2015r. o 10:34
Niby błaha sprawa, ale pojawiła się u mnie w pracy fajna stażystka. Generalnie zajmuje się papierkowymi sprawami. Kserowanie etc. Wpadła mi w oko, ale nie potrafię się przełamać aby jakoś do niej zagadać :) Bo w sumie o czym? Jak Ci się kseruje :)? Albo jak Ci się pracuje? To jasne, że powie że dobrze. Może macie jakieś swoje sprawdzone patenty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 10:37
Bardzo grubym portfelem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zenek niezalogowany
31 marca 2015r. o 10:48
Poprostu zaproś ją na kawe;] Jak jej się spodobasz to się zgodzi jak nie to nie;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 11:00
przynieś jej kartkę do skserowania na której będzie jej imię i pytanie pytanie, czy wybierze się z Tobą do kina lub na kawę ( może zadziała ) Napisz to tylko dużymi literami !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szanel niezalogowany
31 marca 2015r. o 11:01
Zapytaj się, jak sie jej w ogóle praca podoba, czy już poznała innych pracownikow, jakby miała problem z zadaniami w pracy to mozesz jej pomoc itd. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 11:09
Gdzieś wyczytałem, że mówi się - Wpadłaś mi oko Mała, nie spier.......l teg :-) Podobno działa. Nie próbowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myślący niezalogowany
31 marca 2015r. o 11:10
A nie pomyślałeś, że ona być może przeczyta co tu piszesz i co inni ci podpowiadają i narobisz sobie niezłej siary :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 11:11
Podejdź i powiedz jej: Cześć, jestem Monk. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego