Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką pralkę polecacie?

~ niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 10:57
najlepsza jest uniwersalna , oszczędna , ekonomiczna w pobieraniu pradu i wody .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15018
#jolawoj nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 11:59
Klasy A jest najlepsza :) Ja wybrałam dużą pojemność ponieważ małe dzieci co chwile trzeba coś prać. Można znależć jednak i mniejsze w lepszej cenie :)

http://www.biala-lilia.pl/zasieg.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 14:55
~ napisał(a): Indesity cichutko pracują


Mam Indesit i polecam! Jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 18:06
Pralkę kupujemy najtańszą, bez wyświetlaczy i bajerów, najlepiej taką która się popsuje.
Przedłużamy gwarancję do pięciu lat przy zakupie i czekamy aż się popsuje przed upływem gwarancji.
Wtedy wymieniają nam ją na nową.

Każda pralka kiedyś padnie ale chodzi o to aby padła na gwarancji.
Im więcej używasz tym lepiej bo większe prawdopodobieństwo że się popsuje a jak się nie popsuje to kupiłeś dobrze i tanio.

Przedłużenie gwarancji najtańszej pralki (ok.800 zł) to jakieś 200 zł ale warto kupić tak niż taką za 1000zł z gwarancją dwuletnią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sinek niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 10:02
Ja również jestem zdania,ze nie ma sensu przepłacać za bajery, z których tak naprawdę potem dużo się nie korzysta. Nasza pralka Candy nie była droga. Kosztowała z tego co pamiętam ok 1000 zł . Kupowaliśmy rok temu tak wiec nie napiszę dokładnie ile i jaki model.

Mamy już drugą pralkę Candy, pierwszą mielismy prawie 12 lat tak więc jest to widocznie długowieczny sprzęt. Pralka ma wiele programów, również te krótkie, Polecam na to zwracać uwagę bo wiele współczesnych pralek ma jedynie dlugie programy tak że jest problem z upraniem czegoś mniej przybrudzonego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 14:47
portugalską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edkor niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 11:19
Od dwóch miesięcy jestem posiadacze tej pralki
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/7582817/gv34-116d2-s
pralka na 6 kg bo nie potrzebowaliśmy większej. Za to był to najcieńszy model slim o tej pojemności z jakim się spotkałem bo pralka ma jedynie 34 cm głebokości co jest dla nas dużym plusem bo mamy niewielką łazienkę, w której wstawienie wiekszej pralki ( nawet tej otwieranej z gory) byłoby dużym problemem.Nie chcielismy jej umieszczać w kuchni.

Jesteśmy zadowoleni. Pralka wygodna, ekonomiczna w praniu i ma wiele programów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ ceramiczna gienia niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 11:31
najlepsza jaka ci polecam Polar Westa-85
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.