Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wakacje na haju?
~Anonim niezalogowany
12 lipca 2015r. o 8:40
Brawo nasza dzielna policja!!! 10 porcji, czyli ok. 1 gram. Przydusić go na dołku, może to członek międzynarodowej grupy przestępczej przemycającej narkotyki na międzynarodową skalę!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2015r. o 8:47
Nawet sąd nic nie zrobi. Dostanie mandacik i może jakiś zawias. A taki piękny podatek i wpływy do budżetu są na wyciągnięcie ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
12 lipca 2015r. o 9:37
Temat dać na czerwono !! brawo policja 1g !! policji dać premię i wielki medal !! Jak najmniej swobód , jak najwięcej zakazów !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cs niezalogowany
12 lipca 2015r. o 9:43
w nocy najwiekszy przypał, także ten diler to też półgłówek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 lipca 2015r. o 9:54
"Patrol Prewencji w nocy w trakcie legitymowania 18 letniego mieszkańca Lwówka Śląskiego zauważył w jego plecaku szklaną fajkę wodą."

jesli zauwazyli w jego plecaku to juz nie bylo legitymowanie tylko rewizja, zreszta nielegalna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2015r. o 10:55
Nic mu nie zrobią, niech mówi jak ten polityk: ja nie zaciągałem się... i po sprawie, bo przecież prawo jest równe dla wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narkoman niezalogowany
12 lipca 2015r. o 11:06
Jak miałem 16 lat to spróbowałem marihuany, potem doszła amfa, piguły, LSD. Jako 28 latek juz żaden narkotyk nie dawał mi haju, chciałem sie zabić, trafiłem na detoks. Poznałem dziesiątki ludzi których narkotyki wciągnęły, ze zmarnowaną młodością. Niektórzy poddali sie terapii i żyją, niektórzy nie żyją. Bywałem i bywam czasem w Holandii i widzę wraki ludzi wychodzących z coffeschopow- naprawdę żaden z nich pożytek, ani dla nich samych ani dla rodzin.
Jak inaczej pokazać temu 18-Latkowi ze robi niewłaściwe ?, nie trzeba bić brawa dla Policji, ale tez nie ma sensu wyśmiewać ich pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yogi niezalogowany
12 lipca 2015r. o 11:33
Narkoman pusty byles po prostu ale nie kazdy jest tak pusty... Napewno to lepsze niz jakies chemiczne dopalacze dostepne legalnie w sklepie.. Duzo wiecej złego wyrządza alkohol!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza