Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święcenie pokarmów w czasie pandemii
22258
#Horus nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 14:28
~~Poczerwieniały Buk napisał(a):
Horus napisał(a):
może podejmiesz się obrony jako ''posiłkowy'' ?...:D
tylko co na to powiesz?


Może. Poczułeś nieodpartą potrzebę donieść na niego.Tylko, że nie jesteś od niego ani trochę lepszy.Nawet 100razy gorszy.Wystarczy to wykazać.Jesteś słaby, więc to jest proste.


nie świruj ...:]
gdybym poczuł ''nieodpartą potrzebę '' jak twierdzisz to zanim tego nie zgłosiłem na komendzie wielokrotnie bym typa nie uprzedzał że jak nie zaprzestanie to ten fakt zgłoszę ...

przepraszał przecież wcześniej za podobne zachowania i wyzwiska...
ale jak widzę nauczka jaką dostał nie poskutkowała bo w dwa miesiące po tym jak tu przez tydzień sie kajał wrócił do swoich nie tylko chamskich odzywek ...

popatrz jak już teraz typ ''wymiękł'' ...;D
on wie że ma ''ciepło'' ...;D
a ty jak jesteś taki ''spostrzegawczy'' to zapraszam ...

popatrzymy sobie jak to będziesz ''udowadniał '' ;D że jestem ''nawet 100 razy gorszy''

''wystarczy to wykazać'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Przetacznik niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 23:08
Horus napisał(a):
popatrzymy sobie jak to będziesz ''udowadniał '' ;D że jestem ''nawet 100 razy gorszy''

''wystarczy to wykazać''


Wystarczy wykazać, że nie jesteś w niczym lepszy, abyś zapłacił za pozew bez zasadności. Teraz, jak mniemam bez ugody, sąd dokłądnie prześwietli także twoją osobę, oraz twoje zachowanie, twoje komentarze na forum bolec.info.Jak mniemam też, tym razem Pannazdzieckiem zabierze ze sobą pakiet zadrukowanych kartek a4, zapełnionych twoim chamstwem, oraz niejednokrotnym naruszaniem kodeksu prawa cywilnego. Jest jeszcze ewentualność KPK, którą zawsze należy brać pod uwagę. Biorąc jeszcze pod uwagę motywacje, to nie życzę takim, jak ty powodzenia, przeciwnie niech prawo stanie po stronie Pannyzdzieckiem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 23:21
~~Kanarkowy Przetacznik napisał(a):
Horus napisał(a):
popatrzymy sobie jak to będziesz ''udowadniał '' ;D że jestem ''nawet 100 razy gorszy''

''wystarczy to wykazać''


Wystarczy wykazać, że nie jesteś w niczym lepszy, abyś zapłacił za pozew bez zasadności. Teraz, jak mniemam bez ugody, sąd dokłądnie prześwietli także twoją osobę, oraz twoje zachowanie, twoje komentarze na forum bolec.info.Jak mniemam też, tym razem Pannazdzieckiem zabierze ze sobą pakiet zadrukowanych kartek a4, zapełnionych twoim chamstwem, oraz niejednokrotnym naruszaniem kodeksu prawa cywilnego. Jest jeszcze ewentualność KPK, którą zawsze należy brać pod uwagę. Biorąc jeszcze pod uwagę motywacje, to nie życzę takim, jak ty powodzenia, przeciwnie niech prawo stanie po stronie Pannyzdzieckiem.



Oczywiście . Nie mogę się doczekać . Tym razem qurwa przepraszać nie będę :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 kwietnia 2021r. o 7:41
~~Kanarkowy Przetacznik napisał(a):
Horus napisał(a):
popatrzymy sobie jak to będziesz ''udowadniał '' ;D że jestem ''nawet 100 razy gorszy''

''wystarczy to wykazać''


Wystarczy wykazać, że nie jesteś w niczym lepszy, abyś zapłacił za pozew bez zasadności. Teraz, jak mniemam bez ugody, sąd dokłądnie prześwietli także twoją osobę, oraz twoje zachowanie, twoje komentarze na forum bolec.info.Jak mniemam też, tym razem Pannazdzieckiem zabierze ze sobą pakiet zadrukowanych kartek a4, zapełnionych twoim chamstwem, oraz niejednokrotnym naruszaniem kodeksu prawa cywilnego. Jest jeszcze ewentualność KPK, którą zawsze należy brać pod uwagę. Biorąc jeszcze pod uwagę motywacje, to nie życzę takim, jak ty powodzenia, przeciwnie niech prawo stanie po stronie Pannyzdzieckiem.






Pannazdzieckiem przedwczoraj o 17:54
Postów: 13912

Parówa , w wiesz co w slangu myślących znaczy określenie parówa ?
.........................................



Pannazdzieckiem 11 godz. 18 min. temu

Wcześniej szczekałem na Głupią Papugę

Jeśli jestem trzęsącym się ze strachu psem , to dlaczego publicznie obrażam ................itd
I może nawet Wymiar Niesprawiedliwości będzie chciał mnie zamknąć na kilka tygodni ?



nawet z lekka lubię tych forumowych ''mecenasów''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Przebiśnieg niezalogowany
8 kwietnia 2021r. o 12:31
Horus napisał(a):

nawet z lekka lubię tych forumowych ''mecenasów''....;D


Bardzo mnie to cieszy, że masz dobre samopoczucie. Byczek, jak patrzy na malowane wrota też przewraca szczęśliwy oczkami. Już nie jeden raz odgrażałeś się sądami wobec innych bolecnautów. Nie jeden raz twierdziłeś, że im pokażesz na co cie stać. To znaczy, że groźby Pannzdzieckiem nie robią na ciebie wrażenia? Bo niby co może ci zrobić, jak sugerowaeś "pijak i złodziej"? I jak zugerowałeś "teraz to go zaboli"? Jesteś taki"urabura król podwóra"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Śnieżnik niezalogowany
8 kwietnia 2021r. o 22:11
król podwóra? idealnie do niego pasuje
hahaha
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Smagliczka niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 19:10
~~Ciemnoróżowy Przebiśnieg napisał(a):
Horus napisał(a):

nawet z lekka lubię tych forumowych ''mecenasów''....;D


Bardzo mnie to cieszy, że masz dobre samopoczucie. Byczek, jak patrzy na malowane wrota też przewraca szczęśliwy oczkami. Już nie jeden raz odgrażałeś się sądami wobec innych bolecnautów. Nie jeden raz twierdziłeś, że im pokażesz na co cie stać. To znaczy, że groźby Pannzdzieckiem nie robią na ciebie wrażenia? Bo niby co może ci zrobić, jak sugerowaeś "pijak i złodziej"? I jak zugerowałeś "teraz to go zaboli"? Jesteś taki"urabura król podwóra"?


cysta prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!