Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trening z Kozakiewiczem
~~Platynowy Chaber 7 września 2019r. o 8:42
A Kozakiewicz potrzebny w Bolesławcu, jak pryszcz na języku. To nie trener, a zwykły nauczyciel WF w niemieckiej szkole. I tylko głupi uwierzy, że chciał poprowadzić trening w Bolesławcu z "miłości" do lokalnej młodzieży. Miał na to szanse, gdy przyjeżdżał do Polski na posiedzenia Rady Miejskiej w Gdyni, gdy był tam radnym-spadochroniarzem. Zresztą, kandydat z niego na senatora, że pożal się Boże... Żadnego programu, żadnych planów, pomysłów... Jego profil na fb to przede wszystkim fejki przeciwko PiS, no i ma tyle wspólnego z naszym regionem, co ruski kosmonauta. PO uznało, że samo jego nazwisko spowoduje, że ludzie zagłosują właśnie na niego. I część wyborców pewnie tak zrobi. Ci, którzy zagłosują na samego diabła, byle nie na PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistoruda Lobelia 7 września 2019r. o 9:23
Przykro patrzeć jak niektóre gwiazdy sportu, kultury czy innych sztuk wchodzą w politykę mocno spolaryzowaną, przecież maja fanów po obu stronach wyborców. Mogli być legendami jak już odejdą z tego świata, a tak... Okrywa ich miernota w pogoni za poselską dietą Słabe to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowa Bakopa 7 września 2019r. o 10:22
Jakbyście nie popatrzyli to mistrz olimpijski z Moskwy. To była jedyna okazja żeby potrenować z mistrzem. Przestraszyli się Romana bo jest kontrkandydatem Kozakiewicza w wyborach do senatu. A tu prawie wszyscy boją się Romana jak ognia. I wciągnęli to młodych sportowców. Małe zaściankowe metody załatwiania spraw. Moim zdaniem tak kończy się lekka atletyka w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Chaber 7 września 2019r. o 11:23
Bakopa, trener, nauczyciel, czy wychowawca musi mieć także dobre marale, by kontakt z nim dał coś dobrego młodemu człowiekowi. Pan Kozakiewicz, po zdobyciu mistrzostwa w Moskwie, w imię pieniędzy zdradził Polskę, przyjął obywatelstwo RFN i reprezentował - jak sam mówił, z dumą - ten kraj na arenie międzynarodowej. Do dziś jest dwu narodowcem, a z Polską ma kontakt tylko formalny. Sam jego planowany pobyt w Bolesławcu nie dotyczył z jego strony chęci przekazania młodym sportowcom doświadczenia z treningów i ze stadionów, a był jedynie elementem jego kampanii wyborczej. To po prostu podłe. A o lekkoatletykę w Bolesławcu się nie martw. Kozakiewicz tu dotąd nie bywał, a dobrych sportowców wypatrywali i szkolili nasi lokalni trenerzy i nauczyciele. I to ze wspaniałym często skutkiem. I tak będzie zawsze, póki sportem zajmowali się będą ludzie właściwi, a nie pseudo politycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Groszkowa Mina 7 września 2019r. o 14:38
Platynowy Chaber wszystko ok. tylko po co trenerzy i działacze klubu zaplanowali ten trening.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Chaber 7 września 2019r. o 17:44
Bo zapomnieli, że są trenerami i chcieli błysnąć politycznie. Myślę, że po trosze to pragnęli zrobić na złość i Prezydentowi. Są dobrymi szkoleniowcami, ale ludźmi okazali się maluczkimi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rokitnik 7 września 2019r. o 21:52
~~Platynowy Chaber napisał(a): Bakopa, trener, nauczyciel, czy wychowawca musi mieć także dobre marale, by kontakt z nim dał coś dobrego młodemu człowiekowi. Pan Kozakiewicz, po zdobyciu mistrzostwa w Moskwie, w imię pieniędzy zdradził Polskę, przyjął obywatelstwo RFN i reprezentował - jak sam mówił, z dumą - ten kraj na arenie międzynarodowej. Do dziś jest dwu narodowcem, a z Polską ma kontakt tylko formalny. Sam jego planowany pobyt w Bolesławcu nie dotyczył z jego strony chęci przekazania młodym sportowcom doświadczenia z treningów i ze stadionów, a był jedynie elementem jego kampanii wyborczej. To po prostu podłe. A o lekkoatletykę w Bolesławcu się nie martw. Kozakiewicz tu dotąd nie bywał, a dobrych sportowców wypatrywali i szkolili nasi lokalni trenerzy i nauczyciele. I to ze wspaniałym często skutkiem. I tak będzie zawsze, póki sportem zajmowali się będą ludzie właściwi, a nie pseudo politycy.


Trochę ortografów w wypowiedzi, ale się z nią zgadzam . Kozakieiwcz wysłał mi niedawno zaproszenie do grona znajomych na fb :D :D Myślał, że łyknę jak pelikan i na niego zagłosuję. Śmiechu warte :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.