Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
Horus 21 godz. 49 min. temu
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): olo...
nawet nie wiesz ile razy smagliczka nie wiedziała z kim pisze...hahaha

Jest mi to zupełnie obojętne z kim piszę. Interesuje mnie bardziej wymiana myśli, niż dociekanie kto jest kto.
A właśnie myśli. Podajesz tu drastyczne przykłady sprzeniewierzania się Prawom Boskim przez przedstawicieli kleru i tylko z tej perspektywy patrzysz na duchowieństwo. Ja mam sposobność widzieć ich misję z innej strony, tej lepszej. Jak się modlą, jak pomagają bliźnim, jak odnajdują się w tym nowym, coraz mniej przyjaznym sobie świecie. Wielu z nich to "święci ludzie". Ale o nich nikt nie napisze. Bo i po co. Nikogo to nie interesuje. Świat spragniony jest przemocy i agresji. Tylko to się sprzedaje. Dobroć, altruizm, wyrozumiałość... A komu to potrzebne?
Ale przyjdzie czas, gdy nastąpi przewartościowanie tego świata. Będziemy potrafili odróżnić dobro od zła. Wtedy wielu z nas zapłacze nad sobą. Pewnie spytasz kiedy. Wszystko na to wskazuje, że jeszcze za naszego życia.


jak zwykle piszesz obierając ''okrężną drogę '' ale konkretów brak...
całość ,punkt po punkcie bym podważył ...
ale że teraz trwa meczyk debla a później wolę spacer niż pisanie może wieczorem się do tego odniosę ...

piszę ''może'' bo przecież to niczego w twojej postawie nie zmieni...

ale to ...co ''autor miał na myśli''?
''Ale przyjdzie czas, gdy nastąpi przewartościowanie tego świata. Będziemy potrafili odróżnić dobro od zła. Wtedy wielu z nas zapłacze nad sobą.''

czyżby to że np. niewierzący ,ateista czy gnostyk ,czy protestant czy też buddysta nie potrafi l odróżniać dobra od zła?
że ten ''dar'' przypisany jest tylko katolikom ?
otrzymują go z ''urzędu'' czy też dziedziczą w genach?
:D


świetny mecz ...
szkoda czasu na pisanie...;)Dopisane 11.06.2021r. o godz. 19:04:

''Czarne chmury zebrały się nad zatroskaną głową Tadeusza Rydzyka. Biedaczek chciał tylko tworzyć swe wielkie dzieło, ale że nie zawsze robił to w zgodzie z prawem i katolickimi wartościami, to dziś ma duży problem.


Do redemptorysty z Torunia i jego fundacji Lux Veritatis wartkim strumieniem płyną miliony z różnych ministerstw i spółek skarbu państwa. Pan Tadeusz ani myśli jednak przyznawać się, skąd i ile dostał, ani na co pieniądze te przeznaczył. Więc trafił do sądu.

Tadeusza Rydzyka oraz dwoje jego współpracowników (Jana Króla i Lidię Kochanowicz-Mańk) oskarżono o zatajenie informacji publicznej. Za pozwem stoi Sieć Obywatelska Watchdog, która wielokrotnie żądała od Lux Veritatis ujawnienia, ile pieniędzy dostała od państwa i na co zostały spożytkowane

Watchdog po kilku latach boju złożyła w końcu pozew przeciw włodarzom fundacji. Od 9 kwietnia trwa sadowa batalia, a że oczywiście oskarżenia nie spodobały się Tadeuszowu Rydzykowi, to próbował je ukrócić. Jego pełnomocnicy wystąpili do Sądu Okręgowego o zablokowanie sprawy, wspierała ich rządzona przez Zbigniewa Ziobro prokuratura. Niestety dla redemprtorysty – sąd się nie zgodził, nawet interwencja zaprzyjaźnionego ministra sprawiedliwości nie pomogła...''

już dawno powinien siedzieć i popierdywać w pasiaczki...

prawda smagliczko?....;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 21 godz. 10 min. temu
cześć Monisia...
dawno cię nie było...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 19 godz. 15 min. temu
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Trzykrotka 17 godz. 57 min. temu
nawiedzonych nikt i nic nie jest w stanie przekonać ,ale są ciekawym dodatkiem na tym forumie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka 11 godz. 2 min. temu
Przepraszamy za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich, popełnione zwłaszcza przez niektórych duchownych, za prywatę, partyjnictwo, agresję i niezdolność do dialogu – mówił przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki, dokonując ponownego zawierzenia narodu polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

"Potępiamy całkowicie grzech i przestępstwo pedofilii, jak również wszelkie ukrywanie ich lub zwłokę w wyjaśnianiu spraw. Wszystkim osobom pokrzywdzonym głęboko współczujemy i otaczamy modlitwą" - podkreśliła Prowincja Warszawska Redemptorystów w oświadczeniu wydanym w związku z budzącym ogromne kontrowersje sobotnim wystąpieniem o. Tadeusza Rydzyka. W czasie toruńskich uroczystości rocznicy założenia Radia Maryja dyrektor rozgłośni mówił m.in. o biskupie Edwardzie Janiaku - pod którego adresem wysuwane są zarzuty dot. ukrywania przestępstw seksualnych podległych mu księży - i o "kamienowaniu" duchownych słowami. "To, że ksiądz zgrzeszył… no zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" - stwierdził, między innymi, o. Tadeusz Rydzyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janecki 4 min. temu
Adam Michnik na równi z Franciszkiem broni wiary i Kościoła instytucjonalnego, a może nawet bardziej od papieża : D
https://wpolityce.pl/polityka/545725-michnik-na-rowni-z-franciszkiem-broni-wiary-a-moze-bardziej?fbclid=IwAR1ZOseZeW6mhO7CMipNcIoiX8xhePdwxSQQZwp9aFsGSX52BKEblLijPjg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy