ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

13 stycznia 2008r. godz. 10:33, odsłon: 1229, Bolec.Info/BOK
"Wspomnienie o... piosenki Czesława Niemena"
Koncert utworów wybitnego artysty odbędzie się w sobotę 19. stycznia. Za kilka dni minie czwarta rocznica jego śmierci. KONKURS
Bolesławiec - Informacje: Koncert z okazji rocznicy smierci Czeslawa Niemena (fot. BOK)
Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert "Wspomnienie o. piosenki Czesława Niemena" w wykonaniu Joachima Perlika z zespołem, który odbędzie się w sobotę - 19. stycznia o godz. 18:00 w klubie Pegaz.

Bolesławiecka publiczność poznała Joachima Perlika podczas ubiegłorocznego Święta Ceramiki, kiedy to gorąco przyjęła wykonany przez artystę koncert "Korowód" - piosenki z repertuaru Marka Grechuty.

Koncert będzie to ucztą muzyczną, pełną magicznych wspomnień i powrotu do przeszłości. Będzie to powrót do Niemena takiego, jakim był - utwory zagrane w autentycznych aranżacjach, takich jakie stworzone zostały przez Niemena dla nich samych; brzmienia jak najbardziej zbliżone do tamtych "akwarelowych" brzmień. Do tego wokal artysty momentami łudząco podobny do tamtego wokalu, którego nie sposób zapomnieć.

W programie koncertu usłyszymy między innymi takie utwory, jak: "Dziwny jest ten świat", "Pod papugami", "Wspomnienie", "Obok nas", "Płonąca stodoła", "Domek bez adresu", "Czas, jak rzeka", "Sen o Warszawie", "Nim przyjdzie wiosna", "Czy mnie jeszcze pamiętasz", "Jednego serca".

Wstęp na koncert jest biletowany - bilety, w cenie 15 zł, do nabycia w Bolesławieckim Ośrodku Kultury.

UWAGA!! Bolec.Info wraz z Bolesławieckim Ośrodkiem Kultury zaprasza na konkurs - do wygrania dwa zaproszenia na koncert. Odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj wejściówki!
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Duet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy Duzy
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy