ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4712, 28 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Dzień po święcie ceramików

Treść posta:
~~Szkarłatnoczerwona Psianka napisał(a):
Co Ty gadasz Gunera? Jakie podziały? Jaki paraliż? Gdy jest taka impreza, to muszą być utrudnienia. Jasne, zawsze coś można poprawić, tylko komu się chce, gdy w czasie BŚC i tak są u nas tysiące gości, że przejść w centrum miasta trudno. Po co też wydawać setki tysięcy na rzeczywiste gwiazdy muzyczne, jeśli pod sceną - nawet dla badziewia - i tak tysiące. To, co denerwuje Bolesławian, cieszy lub bawi przyjeżdżających. I nawet jeśli 100 czy 200 z nich zrazi się do BŚC, to i tak zastąpią ich inni. Ta ceramiczna impreza to już taki samograj. Wystarczy ogłosić, że się odbędzie i frekwencja gwarantowana. A marudzenie Kazimierza, że po BŚC miasto "umarło" to tylko gadka malkontenta. Każda miejscowość "gaśnie" w dzień czy dwa po swoim święcie. Zresztą, Rynek bolesławiecki jest i tak wyjątkowy na tle innych miejscowości - spacerowicze, rodziny z dziećmi, turyści... Rynek jest non stop (oprócz wieczorów) tętniący życiem.
Pojedźcie do Lubania, Zgorzelca, Chojnowa czy Szprotawy albo Nowej Soli. Tam w tygodniu w centrum to dopiero pustki. Słowem, jesteśmy the best :)


Co gadam ? Nie pamiętasz już jakie były przeboje o Gliniadę ? Ile padło oskarżeń, nieprzyjemnych słów ?
Twierdzisz również, że nie ma problemu z parkingiem w czasie Święta i zorganizowane, duże miejsce na parking, połączone z centrum autobusem to również zły i niepotrzebny pomysł ?
Bolesławiec jest pięknym miastem. Rynek jest bardzo zadbany i jeden z najładniejszych w Polsce. Całe miasto jest zadbane, powyżej przeciętej w Polsce.
Twoje podejście do tej dyskusji jest jasne po tych 2 zdaniach: "Ta ceramiczna impreza to już taki samograj. Wystarczy ogłosić, że się odbędzie i frekwencja gwarantowana."
Według Ciebie, jeśli będzie wielkie nic na imprezie a będzie to sygnowane Świętem Ceramiki to wystarczy.
Może i za dnia rynek tętni życiem, ale jak sam słusznie zauważyłeś/zauważyłaś, wieczorem nic się nie dzieje. Ludzi w większości pracują do 16 czy 18 i chcąc wyjść wieczorem w okresie wiosenno-letnim do rynku, nie mają po co iść, bo nic i nikogo tam już nie ma. Może w weekendy.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Żabka zaprasza!