ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4598, 6 czerwca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Wyzwolenie Bolesławca.

Treść posta:
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
fobiak napisał(a):
po tym rozpoczely sie bombardowania. byly 2 o sile ok. 7 samolotow. ile bomb spadlo nie wiem ale policz sobie zniszczone domy. pusty chojnow tez byl bombardowany.
na fasadach domow nie ma sladow po artylerii i czolgach, sa slady po kulach pijanych sowietow

A możesz podać źródło swojej wiedzy? Bo do taj pory słyszałem o kilku konkretnych bombach a tu się okazuje że mieliśmy do czynienia z nalotem dywanowym. Siedem bombowców na taki malutki Bolesławiec to musiał być istny armagedon.


rosjanie nie mieli takich bombowcow jak amerykanie, ani takich bomb jak amrykanie, czyli te kilka bomb moglo by sie zgadzac, sam o tym pisalem kilka lat temu. ale liczac uszkodzone domy przez bomby w boleslawcu mozna sie naliczyc kilkudziesieciu bomb. na razie nie podaje zrodel, kiedys to tutaj zrobilem i moje zrodla wylecialy w powietrze a ja sie obrazilem. policze tobie tylko budynki od jednostki do parku warynskiego, zniszczone przez bomby. blok w brygadzie, 2 domy na marii konopnickiej, jeden na rogu okrzei/marcinkowkiego, 2 aleja wojska polskiego, 1 marcinkowskiego + 2 leje przed parkiem, 1 na zwyciestwa, 1 na placu pokoju. zostaly po nich fundamenty, tylko ten na okrzei/marcinkowkiego nie zostal calkiem rozwalony, bomba nie wybuchla, przebila dach i pietra

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy do Świnoujścia!
reklama Zapraszamy