Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wyzwolenie Bolesławca.

2161
#fobiak nieaktywny
7 lutego 2019r. o 12:26
~~Fioletowoczarna Choina napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
fobiak napisał(a):


SP4 jeszcze mocno oberwało (ale to już za Parkiem Waryńskiego), do dziś widać miejsce gdzie wpadła bomba.


troche ponizej na tej samej ulicy zginal chlopczyk bawiacy sie na podworku, od bomby. w sobote 10-go
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4199
pinio65
7 lutego 2019r. o 12:31
To , że zacytowałem fragment książki nie miało na celu sianie żadnej propagandy. Po prostu tak kiedyś oficjalnie pisano o fakcie zdobycia miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
7 lutego 2019r. o 12:34
pinio65 napisał(a): To , że zacytowałem fragment książki nie miało na celu sianie żadnej propagandy. Po prostu tak kiedyś oficjalnie pisano o fakcie zdobycia miasta.

A nie prościej by było dopisać że cytowany materiał jest wątpliwej jakości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
7 lutego 2019r. o 12:49
pinio65 napisał(a): To , że zacytowałem fragment książki nie miało na celu sianie żadnej propagandy. Po prostu tak kiedyś oficjalnie pisano o fakcie zdobycia miasta.


nie pisano, chyba bober i olczak zaprzeczali tej propagandzie, za prl, mowilo sie tylko o wyzwoleniu ale jak to wygladalo ludzie wiedzieli z opowiadan swiadkow, na fakty historyczne bylo za wczesnie. twoja propaganda pochodzi, juz z czasow po upadku prl a jak wiadomo, po tym okresie kazdy buc mogl pisac ksiazke na dowolny temat i byc pewnym, ze wesprze go przy tym finansowo romciu betoniarz. nie daj sie opetac tej poprawnosci historycznej i wroc do myslenia, ktore ci wpajla pani owczarska, lepiej wiedziej mniej opierajac sie na faktach, niz wiedziec wszystko i powtarzac bucowskie dyrdymaly. na fotkach prl wkleiles plonacy dom na waskiej niezidentyfikowanej ulicy, wyjasnij mi jak ten dom mogl rozwalic czolg lub armata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4199
pinio65
7 lutego 2019r. o 13:10
Jak nie pisano jak pisano !

http://www.tvk-gaj.pl/~zwiazeklwp/wp-content/uploads/2012/08/Wyzwolenie-Dolnego-%C3%9Cl%C2%A6%C5%AFska-tekst1ok%C3%A9adki.pdf[img=1549541228_a5x0gfd.jpg]



Dopisane 07.02.2019r. o godz. 13:10:

~zwiazeklwp/wp-content/uploads/2012/08/Wyzwolenie-Dolnego-Ül¦ůska-tekst1okéadki.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
7 lutego 2019r. o 13:12
nie wiem kto to pisal i kiedy ale to sa bzdety
juz masz 2 dowody
1. brak grobow z tego dnia
2. brak sladow na budynkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
7 lutego 2019r. o 13:22
fobiak napisał(a): na fotkach prl wkleiles plonacy dom na waskiej niezidentyfikowanej ulicy, wyjasnij mi jak ten dom mogl rozwalic czolg lub armata.

Jak byś był w wojsku to byś wiedział jak wygląda krzywa balistyczna. Kładziesz armatę na boku i spokojnie możesz strzelać zza węgła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Rabarbar niezalogowany
7 lutego 2019r. o 13:50
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
fobiak napisał(a): na fotkach prl wkleiles plonacy dom na waskiej niezidentyfikowanej ulicy, wyjasnij mi jak ten dom mogl rozwalic czolg lub armata.

Jak byś był w wojsku to byś wiedział jak wygląda krzywa balistyczna. Kładziesz armatę na boku i spokojnie możesz strzelać zza węgła ;)


- BYŁO DOPISAĆ JESZCZE ,ŻE MOŻNA ZAGIĄĆ LUFĘ ARMATY.

/ Jak Bolesławiec odgruzowywano i odbudowywano to skakaliście Kochani z jądra na jądro ... dziś nie widzicie śladów zniszczeń . Pozdrawiam/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza