Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ma zdecydowane poparcie prezydenta Piotra Romana.
~CYSTO PRAWDA niezalogowany
20 października 2015r. o 19:53
Tak, rzeczywiście przystojna pani, ale mam pytanie, kto wie do jakiego solarium chodzi pan Piotr Roman???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2015r. o 19:58
Solarium??? Ludzi ma od roboty, kasa jest... Cieple kraje człowieniu, ciepłe kraje. Za Twoje podatki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~citizen niezalogowany
20 października 2015r. o 20:10
My tu Panie Prezydenter Dwojga Imion gadu gadu, a na Grabowej asfaltu jak nie było, tak nie ma ! Dlaczego ? Bo nie mamy poparcia Pana Prezydentera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2015r. o 21:28
Kamyk napisał(a): A jeszcze tak niedawno była informacja ze nasz miłościwie panujący będzie startował z listy Kukiza, ale co pewnie nie chcieli ;)

No wszystko zależy jak wiatr wieje :D ważne aby w stronę koryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZYGA niezalogowany
21 października 2015r. o 6:23
Panie prezydencie czy nie było kandydata z Bolesławca? Czy musiał poprzeć pan kandydatkę z Wrocławia i to z PSL. Mam nadzieję, że mieszkańcy miasta i powiatu zagłosują za kandydatem z naszego miasta wbrew sugestiom Piotra r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~keram niezalogowany
21 października 2015r. o 8:22
no i zupka Romana wybrała zalewajkę peesel, do tego towarzystwa "majo-mogo-muszo" zupka Romana pasuje jak ulał.
tak biedaczyna kombinował, to łaszenie do Kukiza i kop w de.. wyszedł klops, następne wybory na prezydenta też będą końcem tej zupki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ladna niezalogowany
21 października 2015r. o 8:43
ale ladna z nich para, myślałem że to jego żona :) ;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polityk niezalogowany
21 października 2015r. o 9:00
Albo facet oszalał, albo dobiera się do powiatu. Myślę, że raczej to drugie.
Ps. Panie starosto, pan wklei na Fejsa jakieś jesienne, piękne, dające wytchnienie i skłaniające do zmiany priorytetów, romantyczne fotki. Koniecznie ze swoją facjatą i to z dziubkiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.