Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Hot dogi wata cukrowa gofry przed cmentarzem !!!!!

9176
kc
5 listopada 2015r. o 20:26
falco napisał(a): czytając govera i kc
zastanawiam się jakie są pomiędzy nimi różnice bo po ich wpisach wnioskuję że są ludźmi wierzącymi
ale dlaczego dla govera coś może być ''normalne'' a dla kc to samo zdarzenie jest już ''nienormalne''
czy różnica jest w tym że jeden jest wierzącym z ''przekonania'' a druga jest wierzącą dla ''innych''
tu jest dla mnie różnica gdy o tych drugich piszę ''katole''
kiedy gover próbował by mnie przekonać do swoich racji ,kc zamiast tego rozpalała by drewienka pod stosem...
;)


Jak Ty lubisz wydawać kategoryczna sądy na temat ludzi, których nie znasz : ).

Jeśli śmiejesz się z katolików, że to stado baranów, którzy robią wszystko co każe im ksiądz, a później razem z tymi baranami biegniesz na cmentarz, bo jest święto Wszystkich Świętych, to ma prawo mnie to śmieszyć.

Zapytaj govera dlaczego wyrażał swój sprzeciw na forum przeciwko temu, żeby inny bolecnauta, który tak samo jak Ty nabijał się z księży miał pogrzeb katolicki : ).

Nigdy nikogo nie przekonywałam do bycia chrześcijaninem, ani nie mam takiego zamiaru. Nigdy nie potępiałam ludzi innej wiary, ani ateistów. Nie przypisuj mi rzeczy, które sobie tam ubzdurałeś w główce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
5 listopada 2015r. o 20:36
~jony napisał(a): ja rowniez uwazam ze to jest przesada.niedlugo bedzie zjezdzalnia dla dzieci


a nie widziałeś tej karuzeli i strzelnicy ?? Była z tyłu na parkingu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tez tylda niezalogowany
5 listopada 2015r. o 20:51
Zamiast "pieprzyć" od kilku dni bez końca i bez sensu o przycmentarnych "atrakcjach",przygotujcie się, wrażliwi patrioci , do godnych obchodów Święta Niepodległości. Zacznijcie od przygotowania flagi państwowej. Mam nadzieję, że pikników, kiełbasek, wat cukrowych, karuzel i innych atrakcji dla ducha i ciała będzie w bród. I nikomu to nie będzie przeszkadzać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
5 listopada 2015r. o 21:49
falco napisał(a): kiedy nadejdą czasy zmian w samym Kościele ,kiedy ludzie Kościoła dopuszczający się przestępstw będą traktowani na równi ze ''świeckimi'' wtedy ''śmiercią naturalną '' wymrą tacy jak ja -zagorzały antyklerykał ...
jeśli gdzieś jest jakiś ''bóg'' to wierzę że mnie widzi a przede wszystkim rozumie a jeśli jest faktycznie ''dobry i litościwy'' to zrozumie również moje błędy i poświęci mi odrobinę czasu...


falco, nie badz taki przemadrzaly. Chcesz zyc az do skonczenia czasow. Nikt i nigdzie nie bedzie rowny wobec prawa.
Lubie zagorzalych antyklerykalow. Oni wlasnie naprawiaja Kosciol.

Pan Bog Cie rozumie. Ja tez. Poswieca Ci nie tylko odrobine czasu, ale cal wiecznosc. Przed obliczem Boga Ty masz taka sama wartosc jak Papiez, ja, i najbardziej okrutny morderca. Jestesmy Jego dziecmi.
Badz wierny sumieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 23:12
gover napisał(a):
Pan Bog Cie rozumie. Ja tez. Poswieca Ci nie tylko odrobine czasu, ale cal wiecznosc. Przed obliczem Boga Ty masz taka sama wartosc jak Papiez, ja, i najbardziej okrutny morderca. Jestesmy Jego dziecmi.
Badz wierny sumieniu.


"Wiła wianki i puszczała je do ..." - nie każdy wierzy w cuda_wianki.
Nareszcie falco dowiedział się kto jest jego ojcem. Całe życie myślał że to bocian uchodźca z czarnego lądu go przyniósł.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 listopada 2015r. o 5:50
taaaa...
''a świstak dalej siedzi i....'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15487
#Anonim15487 nieaktywny
15 stycznia 2018r. o 11:43
Ja akurat znam miejscowości, w których jest odpust parafialny 1 listopada i przy okazji wybrania się na groby bliskich można zahaczyć o tzw. kramy. Po prostu biznes idealny,a le co zrobić skoro odpust to odpust. Najgorsze, że kościół jest tuż obok cmentarza więc nie można ominąć straganów idąc na cmentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 13:28
Ale można nic nie kupić. To nie grzech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.