Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

obchody 11 listopada w Bolesławcu są 10 tego

14131
#Nuka nieaktywny
11 listopada 2015r. o 15:02
no cóż , jak co roku wybraliśmy się z dziećmi na obchody tego wspaniałego święta , ku naszemu zdziwieniu po mszy świętej wszyscy rozeszli się do domu. spytacie dlaczego? , a dlatego że w mieście Bolesławiec to święto obchodzi się 10.11. nowa tradycja? czy urzędnicy chcą mieć wolne? nie wiem opinie są różne , ale zawiodłam się ! Drodzy urzędnicy odpowiedzcie proszę bo większość z nas 10 tego pracowała i nie mogła gościć w tych obchodach. Powiem więcej ja czasy komuny pamiętam z kupowania masła z bloków i kolejek po mięso ale z książek i opowiadań starszych wiem że to właśnie komuniści działali tak by tego typu święta nie obchodzić w naszym kraju jak należy. Powrót do przeszłości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 15:14
Nuka, nie dubluj tematu. Ta sprawa jest opisywana i opiniowana przez nas- bolesławian- w dwóch tematach o tej rocznicy na Bolec.info, a także są wypowiedzi na ten temat na .... Wiemy wszyscy jak nas załatwiła"nibywładza".

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 15:15
Nuka napisał(a): no cóż , jak co roku wybraliśmy się z dziećmi na obchody tego wspaniałego święta , ku naszemu zdziwieniu po mszy świętej wszyscy rozeszli się do domu. spytacie dlaczego? , a dlatego że w mieście Bolesławiec to święto obchodzi się 10.11. nowa tradycja? czy urzędnicy chcą mieć wolne? nie wiem opinie są różne , ale zawiodłam się ! Drodzy urzędnicy odpowiedzcie proszę bo większość z nas 10 tego pracowała i nie mogła gościć w tych obchodach. Powiem więcej ja czasy komuny pamiętam z kupowania masła z bloków i kolejek po mięso ale z książek i opowiadań starszych wiem że to właśnie komuniści działali tak by tego typu święta nie obchodzić w naszym kraju jak należy. Powrót do przeszłości?


Za organizacje tych obchodów a raczej farsy odpowiada starosta. Przyjechalismy jakco roku z synami do rodzinnego Boleslawca i przezylismy to co przedmówca. Straszny zawód bo chłopcy bardzo chcieli zobaczyć nasze wojsko i salwe... Wstyd mi za moje miasto rodzinne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 15:27
Co to za niedojda to przemówienie czytał? Nie dość, że jemu ktoś napisał to nawet przeczytać bez jąkania nie potrafił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 listopada 2015r. o 15:36
jestem patriotą ale wigilie mam co 5 dni jem wtedy szynke swojską i boczek z buraczkami i chrzanem,ale do rzeczy nie chodzę na obchody niepodległości ponieważ Polska nigdy jej nie odzyskała,co to za różnica kiedy święto się obchodzi skoro ciągle brak niepodległości,a jeżeli chodzi o pracowników budżetowych niższego szczebla to zarabiają za dużo i za mało robią i lenistwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 listopada 2015r. o 15:46
administracja musi w innym dniu obchodzic swieta bo polacy obchodza 11-go i moga im получить пизды
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 17:38
fobiak napisał(a): administracja musi w innym dniu obchodzic swieta bo polacy obchodza 11-go i moga im получить пизды


W ten sposób Fobiak wyłączył się z grona Polaków. Dobrze wiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14131
#Nuka nieaktywny
11 listopada 2015r. o 20:38
~ napisał(a): Nuka, nie dubluj tematu. Ta sprawa jest opisywana i opiniowana przez nas- bolesławian- w dwóch tematach o tej rocznicy na Bolec.info, a także są wypowiedzi na ten temat na .... Wiemy wszyscy jak nas załatwiła"nibywładza".

Jest opisywana pod innym tematem , chciałam zwrócić uwagę na powagę dec. jakie zapadły w związku z tą sytuacją

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.