Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akumulator jaki?

14064
#kosola nieaktywny
16 listopada 2015r. o 12:55
Jaki akumulator polecacie do Seata Ibizy III 1.9 diesel? Jestem na stronie sklepu AKUM - www.akum.pl i próbuję znaleźć coś sensownego. Tylko proszę nie polecajcie Centry lub Bosha bo więcej problemów nie zniosę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
16 listopada 2015r. o 13:00
kosola napisał(a): Jaki akumulator polecacie do Seata Ibizy III 1.9 diesel? Jestem na stronie sklepu AKUM - www.akum.pl i próbuję znaleźć coś sensownego. Tylko proszę nie polecajcie Centry lub Bosha bo więcej problemów nie zniosę :P
sprawdz jaki masz mieć amperaż godzinowy i rozruchowy i stały i nie kupój na pałe (bo mi kumpel taki poradził)akumulator kupuje się taki jak producent pojazdu zaleca a nie kumpel i wtedy bez różnicy firma. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2084
#DANIEL76 nieaktywny
16 listopada 2015r. o 13:05
W tamtym roku kupiłem do Seata Leona - Centre Futura i do dnia dzisiejszego 0 problemów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wika niezalogowany
16 listopada 2015r. o 13:42
Kup sobie ukraiński Westa ...........można kupić z przesyłka w sklepie rolniczym , niech sie schowają te wszystkie Premium ,,,,,,,,,w Rosji przy -40 żaden nie uruchomi silnika ........najbliższy sklep we Wrocławiu , ruskie bo ruskie ale dobre i tańsze od tych wszystkich podróbek pseudo akumulatorów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2015r. o 19:02
kosola napisał(a): Jaki akumulator polecacie do Seata Ibizy III 1.9 diesel? Jestem na stronie sklepu AKUM - www.akum.pl i próbuję znaleźć coś sensownego. Tylko proszę nie polecajcie Centry lub Bosha bo więcej problemów nie zniosę :P
Mam Centrę Futurę 64 Ah 640 A w dieslu 2,0 hdi już piąty rok i jeszcze kręci.Polecam Ci taki sam lub Vartę lub Bannera.Pojemność ah taka sama lub nieco większa,nie za duża,by alternator zdołał ładować do pełna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2015r. o 20:38
kosola napisał(a): Jaki akumulator polecacie do Seata Ibizy III 1.9 diesel? Jestem na stronie sklepu AKUM - www.akum.pl i próbuję znaleźć coś sensownego. Tylko proszę nie polecajcie Centry lub Bosha bo więcej problemów nie zniosę :P

to ile lat te aku u Ciebie wytrzymały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2015r. o 20:44
Najlepiej zelowy o mocy podanej przez producenta samochodu i ten aku bedzie bardzo ciezko zajechac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JANEK niezalogowany
17 listopada 2015r. o 18:53
Gdzie można sprzedać zuzytu akumulator w Bolesławcu i okolicy

?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.