Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

borbet goerlitz

~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 16:49
~ napisał(a):
~wojti napisał(a): dokladnie, sam pracuje w GÖ bylem na rekrutacji w Borbet i z tego co wiem to Niemcy nie zatrudia byle kogo a juz na pewno kogos kto nie zna niemeickiego , bo taki pracownik staje sie po prostu ,,ciezarem'' dla przelozonego, w sumie to z 250 polskich CV maja kogo wybrac.
Ja też pracoje wGoelitz i z tego co widze to tam niema komu robic niemcy tylko chodzą na chorobowe oczywiscie nie mozna wszystkich do jednego wora. A tu masz racje że trzeba znac niemiecki bo nikt w niemczech nie bedzie rozmawiał po angielsku lub po rosyjsku


racja, mają za dobry socjal.
to na tej zasadzie jak u nas.
np. jak ktoś ma 700 zasilku to nie pójdzie za 1000 pracować.
poza tym tam też nie ma miodu, firmy też tylko patrzą jak oszczędzić i ścignąć pracownika. tylko ludzie mniej garną się tam do pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Süddeutschland niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 22:03
Pracuje na poludniu niemiec znam bardzo dobrze jezyk niemiecki i zarabiam 16€ a ty chcesz w ost zarobic 17€ das ist einfach unmöglich A i nie zapomnijcie o klasie podatkowej bo wasze marzenia moga szybko uleciec w powietrze bo roznica miedzy 1 a 3 jest spora
MfG
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 8:51
~Süddeutschland napisał(a): Pracuje na poludniu niemiec znam bardzo dobrze jezyk niemiecki i zarabiam 16€ a ty chcesz w ost zarobic 17€ das ist einfach unmöglich A i nie zapomnijcie o klasie podatkowej bo wasze marzenia moga szybko uleciec w powietrze bo roznica miedzy 1 a 3 jest spora
MfG

Bolesławianie nagle sie obudzili ze można w Görlitz pracować, ale mysla ze to zachód jest, i wszystko ci sie należy za darmesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 16:08
~Süddeutschland napisał(a): Pracuje na poludniu niemiec znam bardzo dobrze jezyk niemiecki i zarabiam 16€ a ty chcesz w ost zarobic 17€ das ist einfach unmöglich A i nie zapomnijcie o klasie podatkowej bo wasze marzenia moga szybko uleciec w powietrze bo roznica miedzy 1 a 3 jest spora
MfG


jak jesteś jeleń to pracuj w swoim turecko syryjskim west za 17, są tacy co pracują w ost za 20. i co z tego, że masz 3 klase. ja płace 1 i co roku mam spory zwrot podatku. usw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mk niezalogowany
1 marca 2016r. o 15:11
Witam, wszystkich którzy odbyli już rozmowe kwalifikacyjną do firmy BORBET, mam takie pytania o co głownie oni tam pytają? Oproćz takich podstawowych rzeczy, i czy ktoś dostał już odpowiedź badz moze podpisal umowe :)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 15:59
Ja byłem na rozmowie w grudniu.Sprawdzają znajomość języka,pytają o doświadczenie i umiejętności.Napisali mi ostatnio,że rekrutacja zakończy się pod koniec tego roku i proszą o cierpliwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mk niezalogowany
1 marca 2016r. o 16:51
Dzięki kolego za odpowiedź, a czy zagłębiają się w strukturę firmy BORBET? jak funkcjonuje itp? I czy oprócz CV i listu motywacyjnego trzeba mieć coś ze soba? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 17:03
Ja miał tylko CV i Bewerbung.Rozmowa jest bardzo ogólna i trwa ok.20 minut.Odniosłem pozytywne wrażenie.Powiedzieli mi,że początkiem lutego powinienem dostać konkretne info ale póki co tylko proszą o cierpliwość.Kiedy masz rozmowę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza