Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego prawnika

~Piotr niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 17:48
Szukam prawnika specjalizującego się w prawie budowlanym kogo polecicie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 18:50
A czego konkretnie potrzebujesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:13
Szukam kogoś kto mi podpowie -pokieruje zajmie się moja sprawa kto zna bardzo dobrze prawo budowlane i mieszkaniowe kogo byście polecili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:34
Szukam kogoś kto mi podpowie -pokieruje zajmie się moja sprawa kto zna bardzo dobrze prawo budowlane i mieszkaniowe kogo byście polecili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaszub niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:48
~Piotr napisał(a): Szukam kogoś kto mi podpowie -pokieruje zajmie się moja sprawa kto zna bardzo dobrze prawo budowlane i mieszkaniowe kogo byście polecili?


Wpłacisz tysiaka, to Ci doradzę co chcesz. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 22:12
Szukam kogoś kto mi podpowie -pokieruje zajmie się moja sprawa kto zna bardzo dobrze prawo budowlane i mieszkaniowe kogo byście polecili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 22:16
Tysiąc to ja zostawiłem u jednego i jestem z punkcie wyjścia dlatego napisałem że potrzebuje kogoś kto się w tym specjalizuje a nie składa pozew o alimenty A zapewniał że zna się na tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaszub niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 23:10
~Piotr napisał(a): Tysiąc to ja zostawiłem u jednego i jestem z punkcie wyjścia dlatego napisałem że potrzebuje kogoś kto się w tym specjalizuje a nie składa pozew o alimenty A zapewniał że zna się na tym


To normalne u prawników, w pierwszej kolejności są pieniądze a później się pomyśli.

Napisz na forum o co chodzi z tym prawem budowlanym, to coś poradzimy, bo wielu ludzi mogło mieć podobną sprawę.
Jak postawiłeś coś bez zezwolenia, to wystarczy wystąpić o takie zezwolenie, bo jak nie to rozbiórka na twój koszt i kara nawet do 150 tys. zł.
Ot taki kaprys PO, wg. nich ludzie w Polsce są bogaci to ustawa przeszła, u nas nawet mandaty są droższe jak w Niemczech, tylko płace małe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.