Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Internet UPC

8555
#erzet nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 14:31
Mam pytanie na temat samego internetu UPC, czy ktoś z was ma takowy? ewentualnie przeszedł na łącza UPC z kablówki?

Jak to wygląda, czy to faktycznie jest dobre? Wi-fi działa jak należy w drugim pokoju, internet 30 mb/s faktycznie ma tyle czy to tylko lipa reklamowa ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinda niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 15:42
erzet napisał(a): Mam pytanie na temat samego internetu UPC, czy ktoś z was ma takowy? ewentualnie przeszedł na łącza UPC z kablówki?

Jak to wygląda, czy to faktycznie jest dobre? Wi-fi działa jak należy w drugim pokoju, internet 30 mb/s faktycznie ma tyle czy to tylko lipa reklamowa ?



Ja jestem w UPC ., mam neta 120mb/s i jest jakies 117-118 nie narzekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinda niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 15:44
erzet napisał(a): Mam pytanie na temat samego internetu UPC, czy ktoś z was ma takowy? ewentualnie przeszedł na łącza UPC z kablówki?

Jak to wygląda, czy to faktycznie jest dobre? Wi-fi działa jak należy w drugim pokoju, internet 30 mb/s faktycznie ma tyle czy to tylko lipa reklamowa ?



Ja jestem w UPC ., mam neta 120mb/s i jest jakies 117-118 nie narzekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 17:17
Mam 60 Mbit w UPC i mam 55 Mbit.
Na drugim komputerze w drugim pokoju po WiFi też jest 55 Mbit.
Internet po byłym AzartSat a na umowie UPC to dwie różne sprawy.
Pierwszy zaniedbywany przez UPC a drugi o.k.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Radek niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 18:57
Ja mam UPC po byłym Azart Sacie i jeśli chodzi o prędkość i stabilność, to pozostaje bez zmian więc nie mogę narzekać. Jednak obiecano mi modem z routerem WiFi, ale sieci bezprzewodowej nie ma, nie działa. Monter nie potrafił wyjaśnić czemu. Od lat mam własny router więc to nie problem. Gdyby mi się chciało, to bym szedł z reklamacją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8555
#erzet nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 19:22
Znaczy, że nie jest to problem wszystkich. Czytając opinie na internecie trochę się zaniepokoiłem tym. Ale skoro u was nie jest tak źle jak inni piszą to może się przekonam jednak bo ten z azart satu to ostatnio tragedia już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 19:26
Oferta gorsza niż w AzartSat. Mona było na Azarcie odbierać wszystkie programy na na np., 2 telewizorach teraz tylko na jednym a na drugim tylko 25 programów i bez HD i z chwilowymi zanikami fonii. Chyba że za dodatkową opłatą za drugi telewizor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 20:19
~Radek napisał(a): Ja mam UPC po byłym Azart Sacie i jeśli chodzi o prędkość i stabilność, to pozostaje bez zmian więc nie mogę narzekać. Jednak obiecano mi modem z routerem WiFi, ale sieci bezprzewodowej nie ma, nie działa. Monter nie potrafił wyjaśnić czemu. Od lat mam własny router więc to nie problem. Gdyby mi się chciało, to bym szedł z reklamacją.

wifi dotyczy połączenia telefonicznego ,ale tego nikt z upc CI nie powie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza