Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Meble z palet – pomysł na niebanalny wystrój
~Asia88 niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 17:20
Zakupiłam ławę na kółkach w bardzo dobrej cenie i wszystko wygląda orginalnie a samo wykonanie jest solidne osobiście POLECAM!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elegant niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 18:46
Takich mebli to biedota nawet by nie chciała mieć w domu , totalny brak elegancji ale jak komuś nie przeszkadza może spać i na drucie kolczastym , gusta są różne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rinzler niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 20:00
nie rozumiem, żadne to wizjonierstwo, żadna elegancja, żaden styl. Ludzie pracują, charują, zacierają się a jak przyjdzie co do czego to albo kupują taki badziew albo co gorsza produkują taką chałturę. To może od razu budujmy domy z palet, będzie taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 20:30
Świat schodzi na psy,,,,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2015r. o 11:49
bardzo tanie i ekologiczne.Super pomysł.Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 grudnia 2015r. o 11:55
ale tandeta :D :D a rok temu spaliłem z 60 palet !! nie wiedziałem ze pale meble :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GF niezalogowany
24 grudnia 2015r. o 12:06
Pamiętajmy tylko kolor niebieski jest najładniejszy
ubrania tylko firmowe i eleganckie
włosy elegancko przystrzyżone kobiety tylko długie
przed domem wycieraczka w kolorze drzwi bo tak pasuje
w mieszkaniu panele dobrane do mebli itd idt
Ludzie troszkę luzu litości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 grudnia 2015r. o 14:12
jak się z kumplem nachlałem to spaliśmy na pace na paletach nic fascynującego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza