Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najważniejsze inwestycje w Bolesławcu
~mieszkaniec niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 14:42
A CO Z ULICAMI PIASKOWĄ I ŁOKIETKA - PLANY OD 4 LAT SĄ - NIEZREALIZOWANE I NIKT NIE POTRAFI POPROWADZIĆ SPRAWY DO KOŃCA... MIŁO BY BYŁO GDYBY KTOŚ SIE TYM TEMATEM ZAINTERESOWAŁ... JAK NIEUDOLNIE JEST BUDOWANY PARKING, PLAC ZBAW, DROGI DOJAZDOWE DO POSESJI, OŚWIETLENIE ITP...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:/ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 14:46
... wszystko fajno, ale co w sprawie "przeoranej" nie tak dawno nawierzchni na ul. Mostowej ? kiedy wreszcie remont. Nie dość że tyle kolein to jeszcze most od spodu się sypie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
5 stycznia 2016r. o 15:46
"......Na szlaki i trasy rowerowe i biegowe na terenie miasta przeznaczono 15 000 zł."......

Wsadzcie sobie w ....te 15000 zł.
Takie piękne warunki do tras rowerowych,a oni 15000.Kiedyś pan prezydent jeździł rowerem ale widać ,że już zapomniał.Krew mnie zalewa po każdym przejeździe przez Wielkopolskę gdzie wszędzie widac pięknie pobudowane dróżki rowerowe ,ba nawet oświetlone i łączące odległe miejscowości .Tam mogą i chcą - dlaczego nie u nas ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 15:58
Panie Prezydencie a co ze starymi basenami na ul.Spacerowej? Przecież to jest ich koniec.Taki piękny obiekt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 17:59
~ napisał(a): Panie Prezydencie a co ze starymi basenami na ul.Spacerowej? Przecież to jest ich koniec.Taki piękny obiekt.

Zgadzam się z przedmówcą. .... Tylko jedno mnie zastanawia co robi z tym wszystkim Wydział Inwestycji w Bolesławcu kierujący przez Naczelnika Andrzeja K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przeciętna przeciętność niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 19:53
Żadnych konkretnych flagowych projektów..jeno codzienna orka: remonty dróg,ścieżek,chodników,elewacji. To co się należy mieszkańcom płacącym podatki. Bez łaski. Brak wizjonera i realnego fantasty. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 20:14
ramaj napisał(a): "......Na szlaki i trasy rowerowe i biegowe na terenie miasta przeznaczono 15 000 zł."......

Wsadzcie sobie w ....te 15000 zł.
Takie piękne warunki do tras rowerowych,a oni 15000.Kiedyś pan prezydent jeździł rowerem ale widać ,że już zapomniał.Krew mnie zalewa po każdym przejeździe przez Wielkopolskę gdzie wszędzie widac pięknie pobudowane dróżki rowerowe ,ba nawet oświetlone i łączące odległe miejscowości .Tam mogą i chcą - dlaczego nie u nas ?


Obłuda i hipokryzja jak i "miejskich", tak i "powiatowych". Proszę sprawdzić, co Prezydent powiedział podczas wręczania medali uczestnikom drugiego Ceramicznego Bike Maratonu? Zapewniał, że są po rozmowach ze Starostą i "borowe" połączenie zamków w Kliczkowie i Grodźcu będzie realizowane, pierwszym kierunkiem będzie budowa ścieżki rowerowej byłym szlakiem kolejowym w kierunku Grodźca.
@ramaj, ma rację, że te słowa można sobie włożyć w .................między bajki. Wielkopolska to jest gospodarność, a tu wybudują sobie nic nie wnoszącą obwodnicę za 63 mln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojti niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 22:14
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
ramaj napisał(a): "......Na szlaki i trasy rowerowe i biegowe na terenie miasta przeznaczono 15 000 zł."......

Wsadzcie sobie w ....te 15000 zł.
Takie piękne warunki do tras rowerowych,a oni 15000.Kiedyś pan prezydent jeździł rowerem ale widać ,że już zapomniał.Krew mnie zalewa po każdym przejeździe przez Wielkopolskę gdzie wszędzie widac pięknie pobudowane dróżki rowerowe ,ba nawet oświetlone i łączące odległe miejscowości .Tam mogą i chcą - dlaczego nie u nas ?


Obłuda i hipokryzja jak i "miejskich", tak i "powiatowych". Proszę sprawdzić, co
Prezydent powiedział podczas wręczania medali uczestnikom drugiego
Ceramicznego Bike Maratonu? Zapewniał, że są po rozmowach ze Starostą i
"borowe" połączenie zamków w Kliczkowie i Grodźcu będzie realizowane,
pierwszym kierunkiem będzie budowa ścieżki rowerowej byłym szlakiem
kolejowym w kierunku Grodźca.


Również uważam ,że na takie możliwości jakie mamy 15000 tyś na zachęcanie ludzi do aktywnego trybu życia to paranoja . Jak znam życie to są pieniądze tylko na odświeżenie tzw tras rowerowych . Przykre to jest ponieważ kiedy latem wypoczywam w różnych regionach naszego kraju mogę podziwiać piękne szlaki rowerowe które zachęcają do powrotu w te rejony . Panie Prezydencie ja wiem ,że wszystkim Pan nie dogodzi ale chyba zauważył Pan ,że każda inwestycja która daje możliwość relaksu od placów zabaw dla dzieci ,orliki , baseny , lodowisko zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem . Może warto by było jednak przemyśleć tą sprawę ( nie chcę używać słowa inwestycja ponieważ 15000 tyś to mogę użyć w np remoncie łazienki to jest wtedy inwestycja )









@ramaj, ma rację, że te słowa można sobie włożyć w .................między bajki. Wielkopolska to jest gospodarność, a tu wybudują sobie nic nie wnoszącą obwodnicę za 63 mln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.