Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przemysław Moszczyński - trolling czy trolowanie ?

13054
#kajtek68 nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 9:26
Jak w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jadwiga Barcis Bolesławiec niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 10:57
kajtek68 napisał(a): Jak w temacie.


sam jestes trolem i to mało tolerancyjnym . mnie posty p. Przemka nie przeszkadzają , kazdy ma prawo do swojego osądu sytuacji , wydarzeń itd......... Nie ze wszystkim sie co On napisze się zgadzam , ale wy totalnie Jego próbujecie za kazdym razem dołowac , ludzie co wy , nie macie innych zajęć , tylko negować wszystko co p. Moszczynski napisze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 11:23
Proszę bolec.info o zrobienie sondy, na temat 'czy wkurzają mnie 'artykuły' Pana M.". Bo mnie też wkurzają. I wtedy zobaczymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 stycznia 2016r. o 11:37
Po co prosić Redakcję , temat jest założony.
internauta " kajtuś " zaproponował dyskusję , reszta sama się zrobi .
Ja nie składałem protestów -- Czy wystarczy niektórym cywilnej odwagi podpisać swoje posty .

Panie " kajtusiu " troll to anonim i tchórz.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 11:46
kajtek68 napisał(a): Jak w temacie.


Błysk intelektu. Masz zatwardzenie? Od dawna brak stolca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolega 217 niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 12:02
Dajcie spokój Przemysławowi (P.Moszczynskiemu) ...ma prawo umieszczać tematy ,które go nurtują...Ja tam jestem pełen podziwu ,ze mu się chce...Jakoś tak się składa ,ze to "trolowanie" nakręca to forum ... :D A napisz nam kajtusiu o czym Ty chciałbys porozmawiać ? ...Tylko nie pisz w Twoim stylu ,że nie masz z kim...nie wyłgasz się tak łatwo :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 12:07
Pan Moszczynski takie nasze boleslawieckie ,,dziwadło",co bylby wart portal bez Niego.Nie potępiam.Mysle ze kazde miasto ma swojego moszczynskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 12:21
~Jadwiga Barcis Bolesławiec napisał(a):



negować wszystko co p. Moszczynski napisze ?


Jeżeli wszystko co bazgrze jest jakimś infantylnym bełkotem? Jeżeli tak naprawdę jest to niską ateistyczną propagandą? Jeżeli komuś brakuje podstawowej wiedzy na temat który zakłada? jeżeli z udawanej przez niego dyskusji nic dla niego nie wynika? to jaki ma tak naprawdę za cel w zakładaniu tematów które są agresywne wobec Wiary i Wspólnoty Kościoła?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.