Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak świętował PRL? 9 rzeczy, bez których nie było zabawy
~Fatman niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 15:36
W tekście jest błąd jeżeli chodzi o datę Balu-Dział Marketingu się nie popisał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 16:06
PRL okresem dramatycznym dla Polski?
Co za bzdury...

Polska tak się nie rozwinęła przez 1000 lat co przez 40 lat PRL.
Zresztą w 46 roku startowała praktycznie od zera.

Okres dramatyczny dla Polski to paradoksalnie czasy szlachty ,czyli takich posłów III RP.

PRL i demoludy zostaną docenione dopiero za kilkanaście lat, jak powstaną w zachodniej europie kalifaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 17:56
Czystą i ogórki proszę....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 stycznia 2016r. o 18:33
co za nieuk wyskrobal ten paszkwil? wodke pili wtedy czysta a palili sporty, zamiast coli pili pepsi.
9 rzeczy? chyba majtek i cycnikow, ze tez takich ...i dopuszaja do kompa.
typowa manipulacja, wyskrobek mogl rownie dobrze napisac:
moja matka jak pamietam miala wszystkie zeby, teraz jest szczerbata.
bylo inaczej niz jest dzisiaj z tym sie kazdy zgodzi ale na tym polega rozwoj ze wszystko sie zmienia, nawet gdyby prl, przezyla byloby tak samo jak dzisiaj a moze i lepiej ale z pewnoscia nie gorzej jak jest.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 19:47
fobiak napisał(a): co za nieuk wyskrobal ten paszkwil? wodke pili wtedy czysta a palili sporty, zamiast coli pili pepsi.
9 rzeczy? chyba majtek i cycnikow, ze tez takich ...i dopuszaja do kompa.
typowa manipulacja, wyskrobek mogl rownie dobrze napisac:
moja matka jak pamietam miala wszystkie zeby, teraz jest szczerbata.
bylo inaczej niz jest dzisiaj z tym sie kazdy zgodzi ale na tym polega rozwoj ze wszystko sie zmienia, nawet gdyby prl, przezyla byloby tak samo jak dzisiaj a moze i lepiej ale z pewnoscia nie gorzej jak jest.

Alez sie podnieciles. Zeby ci zylka nie pekla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 21:13
autor gdzie jest autor?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 stycznia 2016r. o 21:46
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
Alez sie podnieciles. Zeby ci zylka nie pekla


a czym ja sie mam podniecac, jestem tu aby z troche porypanych przywracac do rownowagi, tzn. taki jakis nieuk moze wszystko pisac ale nie moze klamac. ja glupi musialbym byc aby bronic prl-u, wcale tego nie robie. jesli sie urodziles lysy to sie do tego przyznaj ale nie klam, ze lysine dostales teraz.
prl-u nie da sie porownywac do dzisiejszych czasow bo z dzisiejsza rp nalezylo by sie cofnac do lat prl a to jest tak mozliwe, jak ty bys sie chcial cofnac do okresu porodowego i mi udowodnic, ze nie byles lysy.
prl to ojczyzna wiekszosci polakow a wyskrobek skrobiacy paszkwile na swoja ojczyzne lub na ojczyzne swoich przodkow zawieruszyl sie pomiedzy niemieckimi koncernami i pluje gdzie sie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 21:59
pytałem gdzie jest autor i co?głowa w kwisie?już wiem darmowa reklama.także fobiak wyluzuj.Te dwa pożary coś im nie służą ,brak chętnych? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.