Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kto wie dlaczego zamordowano Leppera?

2900
#falco nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 21:53
przekroczył "granice" obrony ?
ciekawe jednak że o depozytach cisza
;)
a wymienieni z trybuny nadal w polityce i nadal usmiechaja się z ekranów tivi! :>

)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 stycznia 2016r. o 23:55
Leppera zamordowano, ale tupolew to na 100% wypadek.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 5:31
na 100%?
na 1000...
wypadek lotniczy jakich wiele w historii

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 8:32
Samobójstw jeszcze więcej... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 9:00
mogę tylko POlecić film POlski bardzo ciekawy pt:Służby Specjalne,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 9:47
Falco, jak tak bardzo cię to interesuje podaj swój e-mail. Mam książkę pewnego dziennikarza śledczego, w której opisany jest wątek śmierci Leppera. Nie chce mi się ani jej przepisywać, ani skanować, bo mógłbym jeszcze złamać prawa autorskie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 10:11
Leperowi zrobili samobujstwo, tak sie robi teraz w demokracji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
30 stycznia 2016r. o 13:40
~Agnes85 napisał(a): że zamordowano to na pewno!!! dlaczego? bo chciał ujawnić pewne sprawy i mu usta zamkneli! ot cała prawda!


Jeśli został zamordowany to pytanie dlaczego jest już retoryczne...
Tak się zastanawiam kiedy Korwin będzie miał np. zawał za nazywanie "kolegów po fachu" złodziejami (pomówienia), nawoływanie młodych do walki o własne prawa (podżeganie do obalenia demokratycznej władzy), wypowiedzi o uchodźcach (szerzenie treści rasistowskich) itd... Na razie robi tylko dużo szumu ale jak zacznie za bardzo szkodzić - zniknie.

~Agnes85 napisał(a): Lubiłam go :]

Ja też ;)

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.