Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wonga

~zainteresowany niezalogowany
4 lutego 2016r. o 19:05
Witam. Mam pytanie dotyczace pozyczki przez internet z wonga. Czy ktos pozyczal stamtad pieniadze,czy faktycznie jest tak,ze odsetki od pierwszej pozyczki to 10 zl? I jak to sie odbywa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
5 lutego 2016r. o 5:12
~zainteresowany napisał(a): Witam. Mam pytanie dotyczace pozyczki przez internet z wonga. Czy ktos pozyczal stamtad pieniadze,czy faktycznie jest tak,ze odsetki od pierwszej pozyczki to 10 zl? I jak to sie odbywa?


Lepiej proponuje vivus, wszystko ok kasa na koncie w ciągu 5 min
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drań niezalogowany
5 lutego 2016r. o 7:48
A ja po prostu proponuję się do roboty trochę oszczędzić i nie trzeba będzie korzystać z tego typu firm.
Będą mieli twoje dane osobowe więc będą ciągle dzwonić i namawiać do kolejnej pożyczki,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
5 lutego 2016r. o 8:57
Kwestia jest tego typu,ze potrzebuje jednorazowej kwoty 6B6na szybko i potem oddac to na raz,dlatego pytam o pozyczke tego typu.Nie o inne i splacanie przez miesiace.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2016r. o 10:10
Ja brałam 600 oddałam po 60 dniach 610 pieniàdze na koncie po 20 minutach.Tylko nie spoznic się ze spłatà podajà nr.konta i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
5 lutego 2016r. o 16:14
To chyba nie jest tak najgorzej,tylko wystarczy splacic w terminie.Dziekuje za odpowiedzi :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15327
#oewonga nieaktywny
2 listopada 2016r. o 19:54
Witam wszystkich! Opinia o pożyczkach w instytucjach pozabankowych jest różna. Jednak czasy trochę się zmieniły. Często jest tak, że potrzebna jest niewielka kwota, którą otrzymasz bardzo szybko. Oczywiście warto jest wcześniej zastanowić się czy jesteśmy w stanie spłacić nasze zobowiązanie. Dzisiejszy rynek pożyczek stał się na tyle konkurencyjny, że oferty są często dużo lepsze niż te w bankach i tak samo bezpieczne. Np w wonga. com możesz otrzymać pierwszą pożyczkę do 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Masz możliwość spłaty zobowiązania nawet do 60 dni, dzięki czemu możesz tak zaplanować wydatki aby bez problemów oddać pieniądze na czas.Jeśli potrzebujesz trochę więcej pieniędzy to możesz również wnioskować o pożyczkę ratalną do 3000 zł,, którą spłacasz w 12 ratach. Koszt takiej pożyczki poznasz na naszej stronie internetowej wonga. com. Wystarczy na suwakach ustawić kwotę jaka Cię interesuje oraz liczbę rat.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=bolec.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga. com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hujek niezalogowany
3 listopada 2016r. o 5:45
A ja nie polecam, raz wziąłem i oddałem a pózniej zaczęło się ciagle dzwonienie i wysyłane smsow by wsiąść gotówkę. Stało się to tak irytujące ze zmieniłem numer telefonu i mam spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza