Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nagrody miejskie za promocję przyznane
~kaj niezalogowany
4 marca 2016r. o 10:36
~zmija napisał(a): Droga Seniorko. Nie jestem zazdrosna. Jestem za ideą. Uniwersytet to wspaniała sprawa!!! Za każdą ideą jednak stoją ludzie. Za bolesławiecką stoją ludzie mali i z kompleksami... Wiem. Bo na gali siedziałam obok.


Nie byłem lecz czytałem opisy.Żmijo takich jak ja i ty jest wielu niestety niewielu
korzysta z internetu.Dobrze napisałaś ,,mali zakompleksieni ludzie''
Idea jest wspaniała ,popieram i będę popierał ale nie z tą wyniszczającą społecznośc seniorow osobą.Dla chorych miejsce jest w szpitalu a nie wsrod ludzi oczekujacych wsparcia, życzliwosci i bardzo często ciepłej pomocy.To tej osobie jest nieznane .A UTW gratuluje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
123
#Hotblooded nieaktywny
4 marca 2016r. o 11:08
NavSim BRAWO! W 100% zasłużyli! Czekamy na kolejne sukcesy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NavSim niezalogowany
4 marca 2016r. o 11:27
Bardzo dziękujemy.
Ojcowie i matka sukcesu w 2015 roku podczas prac w zespole portów Szczecin-Świnoujście i Gazoporcie to bolesławianie: Bruno Szymkowiak, Rafał Żygadło, Tomasz Paczkowski, Grzegorz Piasecki, Erwin Nowak, Dawid Izdebski, Bartek Lisowski, Joanna Musiał

i wrocławianin: Radek Karliński

Niemały udział w pracach miały również bolesławieckie firmy:
- Reos Jacek Tubaj - elektroenergetyka
- Smartbud Robert Kucharczyk - budownictwo
- Lumex - konstrukcje metalowe
- inż. Rudolf Smusz - Projektowanie Instalacji Elektrycznych

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
4 marca 2016r. o 14:06
~ napisał(a): - do Kaj-
robisz to co sprawia Ci radość to rób,nie dopuścili do "korytka"to boli I WYZYWAJ INNYCH OD PRZYDUPASÓW,a tak przy okazji uroda nie idzie w parze z rozumem...myślę o Tobie Kaju


Czyżby wielbicielka mojej urody.......O swoj rozum jestem spokojny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 16:09
Jest w mieście pewien pajac w kapeluszu pozujący na "artystę" od siedmiu boleści. Śmieszny i żałosny. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DM niezalogowany
4 marca 2016r. o 18:41
Brawo Ania Guszpil, za lata pracy przy imprezie na Dolnych Młynach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
4 marca 2016r. o 22:31
Gratulacje dla NavSim i życzę dalszych sukcesów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2016r. o 8:59
co sie dziwicie ostatnio Jola i Dawid osiagneli medal na mistrzostwach Europy promowali miasto przez wiele lat.W swojej kolekcji maja nie jeden mpokazny medal zdobyty poza granicami i co?-nikt ich nie wynagrodził.Ponadto Jola to swietna Intruktorka a Dawid trener.Gdzie nagroda?-i po co ta dyskusja na forum? Z góry było wiadomo kto dostanie nagrode .Bedzie telewizja to zainteresuje sie sprawą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.