Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nagrody miejskie za promocję przyznane
~Chronopia niezalogowany
3 marca 2016r. o 23:01
Gratulacje dla Oliwii Ziembikiewicz i Kacpra Olszewskiego !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 6:54
~ napisał(a): Nagrodę dla UTW odbierał rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze.
Brawo dla Biblioteki Miejskiej - działa na wielu polach kultury: promuje książki, twórczość artystyczną bolesławian, przyczynia się do rozwoju bolesławian w różnym wieku, włącza się z sukcesami w różne akcje ogólnopolskie, przenosząc je na lokalny grunt (także dla seniorów, osób niesłyszących). Robi o 200% więcej niz musi.
Biblioteka pobiera opłaty za korzystanie z internetu,czy słusznie?-przeciez ma to słuzyc społeczenstwu.We wszystkich miastach z internetu mieszkancy korzystają za darmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seniorka niezalogowany
4 marca 2016r. o 7:58
"żmije zawsze plują jadem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmija niezalogowany
4 marca 2016r. o 8:04
Seniorko, żmije pluja jadem bardzo rzadko i tylko wtedy gdy jest ku temu powód.
Tajemnicą poliszynela jest to, że pani O. osoba z kompleksami ktora nie powinna zarządzac niczym. Ale to temat na inna dyskusje. Uważam że nie zasluguja na nagrode. Nie, w zetknięciu ze współnagrodzonymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sympatyczka niezalogowany
4 marca 2016r. o 8:05
~kaj napisał(a):
~ napisał(a): Zorganizowanie przed wielu laty w Bolesławcu w Uniwersytetu III Wieku to był doskonały pomysł !
Znany jest już z doskonałych imprez daleko poza granicami naszego miasta. Brawo seniorzy! :*


Brawo............... Tak trzymać. Gratulacje dla całej społeczności UTW. Macie moc ....;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seniorka niezalogowany
4 marca 2016r. o 8:25
~zmija napisał(a): Seniorko, żmije pluja jadem bardzo rzadko i tylko wtedy gdy jest ku temu powód.
Tajemnicą poliszynela jest to, że pani O. osoba z kompleksami ktora nie powinna zarządzac niczym. Ale to temat na inna dyskusje. Uważam że nie zasluguja na nagrode. Nie, w zetknięciu ze współnagrodzonymi.


"Wystarczy uderzyć w stół, a nożyce się odezwą" .
_Kaj . Nawet nie musisz się przedstawiać. To co wypisujesz, to Twoja wizytówka.
Zawiść i zazdrość skraca życie, a taki piękny świat wokół nas. Przemyśl czy warto pielęgnować nienawiść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 8:35
- do Kaj-
robisz to co sprawia Ci radość to rób,nie dopuścili do "korytka"to boli I WYZYWAJ INNYCH OD PRZYDUPASÓW,a tak przy okazji uroda nie idzie w parze z rozumem...myślę o Tobie Kaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmija niezalogowany
4 marca 2016r. o 9:03
Droga Seniorko. Nie jestem zazdrosna. Jestem za ideą. Uniwersytet to wspaniała sprawa!!! Za każdą ideą jednak stoją ludzie. Za bolesławiecką stoją ludzie mali i z kompleksami... Wiem. Bo na gali siedziałam obok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza