Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wyrobił na zakręcie
~wściekły niezalogowany
15 marca 2016r. o 20:59
Szkoda ,że ucierpiała kobieta....a co do kierowcy BMW to sam się o to prosił.Jeżdził ...no na pewno nie przepisowo delikatnie ujmując .Jeszcze jedno BMW5 na ZKL tablicach może zakończyć podobnie ,bo jeżdzi jak dziwny czlowiek .Oby nikt nie niewinny nie ucierpiał

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 marca 2016r. o 21:01
Połowa komentarzy to przepychanka nie mająca nic wspólnego z tematem.
Dlatego moim zdaniem obecny Bolec to dno i tyle.Przykro :(
Moderatorów brak ,a redaktorzy nie mają oka na zwykłe pyskówki ,nie związane z tematem.

Qki,Emem,Jegomość,Mildzia ,nosz urwał mać burdel tu macie :(
Kiedyś Bolec miał poziom...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
15 marca 2016r. o 21:17
Racja za głupotę trzeba płacić!!!! jak zapłaci za leczenie poszkodowanej kobiety,za zniszczony samochód i ogrodzenie.To odechce się popisów na drodze.Nie pomijając zapłaty za przyjazd policji,straży i pogotowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 marca 2016r. o 2:01
17 stron dyskusji o niczym. Chłopak popełnił błąd i tyle... Przecenił swoje umiejętności. Na szczęście nic poważnego się nie stało.
Mogło się stać? Owszem, mogło. Ale się nie stało,wiec po co polemizować?
Szkoda energii. Idźcie wszyscy teoretycy na plac poćwiczyć prawidłowe reakcje, a później zapraszam do dyskusji na tematyczne fora. Tam będziecie mogli się wykazać wiedzą bądź ukazać swoją ignorancję wobec innych użytkowników.
Zapamiętajcie jedno: kultura osobista, myślenie i jazda na 90% swoich umiejętności (nie mylić z możliwościami pojazdu), sprawiają, że jesteśmy dobrymi kierowcami.
Czytając niektóre wypowiedzi pozwolę sobie twierdzic, iż kultury co niektórym brakuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2016r. o 7:29
z wczoraj ...
stoję przy światłach obok gazowni z zamiarem skrętu w lewo ,po przeciwnej stronie na Staszica ,mruga kierunek auta chcącego skręcić w strone Kauflandu,za nim jakiś bus ma podobny zamiar...
po zmianie świateł ruszam ,lekko ''tnę '' zakręt i....autko ze Staszica jedzie jednak prosto...

jak jestem spokojny, tak odrobinę się wku...zdenerwowałem ... :D
nie tym że musiałem gwałtownie reagować ...nie tym
wku...zdenerwowało mnie zdziwienie na twarzy tej kobiety ;)

kamerki to fajna rzecz a w takich przypadkach bardzo pomocne ;)
pozdrawiam serdecznie tą panią :*

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14549
#bomber nieaktywny
16 marca 2016r. o 13:01
~ja napisał(a): Racja za głupotę trzeba płacić!!!! jak zapłaci za leczenie poszkodowanej kobiety,za zniszczony samochód i ogrodzenie.To odechce się popisów na drodze.Nie pomijając zapłaty za przyjazd policji,straży i pogotowia
...................nie chcę chwalić się , ale byłem miesiąc w Kanadzie tam też są wypadki jak wszędzie , tam nie ma takiego szaleństwa jak u nas w Polsce , dużo Policji jezdzi prywatnymi autami . jest ograniczenie prętkosci na drogach szybkiego ruchu do 80km .....sam widziałem jak Policja zatrzymuje takiego kierowcę , ma odebrane prawo jazdy i konfiskata auta i nie ma dyskusji z Policjantem na drodze , i jest ugotowany taki nie odpowiedzialny kierowca , dużo bym musiał pisac na ten temat

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 21:32
falco napisał(a): z wczoraj ...
stoję przy światłach obok gazowni z zamiarem skrętu w lewo ,po przeciwnej stronie na Staszica ,mruga kierunek auta chcącego skręcić w strone Kauflandu,za nim jakiś bus ma podobny zamiar...
po zmianie świateł ruszam ,lekko ''tnę '' zakręt i....autko ze Staszica jedzie jednak prosto...

jak jestem spokojny, tak odrobinę się wku...zdenerwowałem ... :D
nie tym że musiałem gwałtownie reagować ...nie tym
wku...zdenerwowało mnie zdziwienie na twarzy tej kobiety ;)

kamerki to fajna rzecz a w takich przypadkach bardzo pomocne ;)


no tak kobieta zmienną jest
pozdrawiam serdecznie tą panią :*
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobieta za kierownicą:) niezalogowany
16 marca 2016r. o 22:17
Panowie:) a jak widzę niektórych panów z opóźnioną reakcją na naszych drogach to oszszsz ...i ich strachliwy miny, bezcenne:) niektórzy mają bardzo opóżniony refleks, a potem reagują złością bo nie zdążą, bo pani jest szybsza..psychotesty powinny być dla wszystkich kierowców, nie tylko zawodowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.