Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piesi mają gdzieś przepisy i bezpieczeństwo
~Bolczyk niezalogowany
11 marca 2016r. o 12:37
~ napisał(a):
kajtek68 napisał(a):
~k1p napisał(a): ... Przechodzę w wyznaczonych miejscach.

Aż mi się wierzyć nie chce :*
Oczywiście tym za kółkiem wierzę jeszcze mniej ;)
Pozdrawiam


kajtek to słabo z Twoją wiarą ;)


to byłem ja :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
11 marca 2016r. o 12:46
Masz szczęście, że się przyznałeś :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
11 marca 2016r. o 13:39
W ramach rewanżu


chociaż tu sobie zagramy bo na tamtym "komunikatorze " to nie idzie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
11 marca 2016r. o 15:51
~ napisał(a):
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Policja TAK policjant hycel NIE . Ul 10 marca mały i powolny ruch , po jednej stronie Cerfour po drugiej sklepy , przejście na początku tej ok. 200 m. ul. i na końcu . Na parkingu Cerfour stała czarna nieoznakowana Skoda a w niej Policjant z partnerką siedzą w samochodzie i obserwują . Od strony Cerfoura na drugą stronę przechodzących nie ruszają tylko w stronę odwrotną . Wyskakuje z samochodu prosi do auta rozsiada się w nim przez otwarte okno prosi o dowód i informuje że za wykroczenie wystawia mandat 50 zł. partnerka po drugiej str. auta robi to samo . Policjantów nie obchodziło że w czasie gdy wypisywali mandaty wielu przechodziło ul. Niestety byłem jednym z pechowców , zrobiłem im awanturę powiedziałem że polują jak hycle . Na pożegnanie życzył mi miłego dnia a ja jemu żeby sobie przypomniał że jest policjantem a nie hyclem . Zamknął okno i odjechali. Trąciło to milicją z minionej epoki , przypomniała mi się piosenka Rosiewicza - : za zakrętem stali rower mu zabrali chłopcy już się cieszą : - ci co piszą że policjanci rozliczani są z ilości mandatów chyba mają rację .

miałem pecha" , "zrobiłem awanturę" miałem żal że innych nie złapali, wyzwałem policjantów od hycli. Poczytaj sam siebie człowieku :| Opisałem jak moim zdaniem nie powinna wyglądać praca Policji podpisałem się a Ty zrozumiałeś tak jak Tobie wygodnie obrońco Policji . Podpisuj takie teksty a zapunktujesz u władzy lizusie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wilczek niezalogowany
11 marca 2016r. o 16:40
Policjanci mają nakaz wlepiajacego mandatów. Poranna odprawa " dzisiaj skupiamy się na kierowcach bez pasów bo nie wyrobilem normy w tym miesiacu", przykre ale prawdziwe. Policja nie jest po to by nas chronić tylko by latać dziurę budżetową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
11 marca 2016r. o 16:42
Miałem nadzieję że PiS zrobi wreszcie porządek z tymi polowaniami. A tu jak widać nic się nie zmienia albo jest jeszcze gorzej. Traktują nas jak bydło które można tylko doić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
12 marca 2016r. o 8:16
~FX napisał(a): Miałem nadzieję że PiS zrobi wreszcie porządek z tymi polowaniami. A tu jak widać nic się nie zmienia albo jest jeszcze gorzej. Traktują nas jak bydło które można tylko doić.


Już od bardzo dawna ludzie traktowani są jak bydło i dla tego bydła stawia się zagrody w postaci prawa i dozorców w postaci psów

PIS niczego tu nie zmieni; Robert Brzoza słusznie napisał:

Czy PiS oszalał? Chce nas zadłużyć na 40 mld dolarów!!!

Jest to kolejny artykuł, a raczej nieliczne komentarze oburzonych czytelników, które pokazują,

jak garstka ludzi ślepo broni idolów. Nie mogą pogodzić się z tym, że PiS jest lepszą

zmianą tylko i wyłącznie w kilku dziedzinach/sprawach.

Tam gdzie nie depczą interesów Amerykanów i chazarskiego Izraela, tam mogą działać.

To nie są słowa kontrowersyjne, tylko prawdziwe.

Proponuję wszystkim, którzy do tej pory ucięliby sobie rękę za PiS czy za jakąkolwiek inną

partie, aby odeszli na miesiąc - dwa od telewizora.

Być może wtedy zrozumieją obłęd kłamstw, niedomówień, nielogicznych decyzji polityków.

Nie znam polityka, wobec którego mógłbym powiedzieć: "to jest ten człowiek, popierajcie go".

Niektórzy są uczciwi, ale nie mają całej wiedzy o geopolityce czy systemie finansjery.

Przez to nieświadomie popierają oprawców Polski.

Tu mam największy dylemat, bo nie wiem czy nie chcą wiedzieć, bo musieliby podjąć radykalne decyzje,

czy faktycznie nie mają dostępu do wiedzy.

Jedno i drugie jest złe.

Wystarczy logicznie myśleć i zadawać pytania.

Odpowiedzi wcześniej czy później przyjdą, bo wiedzy jest pod dostatkiem.

I teraz, jeżeli dany polityk spędza w sejmie kilka lat i dalej nie zna prawdy, to lepiej

niech uprawia ogródek na emeryturze, bo nie potrzeba kolejnych pożytecznych idiotów

czy sprzedawczyków, których u nas pod dostatkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 marca 2016r. o 9:17
~Bolczyk napisał(a): chociaż ...

Proponuję zawłaszczyć "pieszych" do własnych celów :D



Miłego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza