Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piesi mają gdzieś przepisy i bezpieczeństwo
~kolec niezalogowany
10 marca 2016r. o 22:01
Dlaczego obywatel ma przestrzegać prawo, skoro władza wykonawcza ( prezydent, rząd)-prawa nie przestrzega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kleopatra niezalogowany
10 marca 2016r. o 22:33
ludzie opamietajcie sie kierowcy zawszre wymuszali pierszenstwo albo stojąc na pasach ile raz juz byłam w połowie pasów a kierwca chciał wymusić pierszeństwo.i a wcale sie nie zatrzymuje przec pasami tylko na pasach w tym nieumóżliwiając innym przejść takim powinni wlepiać mandaty.bo sie szpanują że mają prawko a po zabierać prawka i niech na piechotke pochodzą a nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 23:22
każdy angielski policjant byłby w szoku gdyby się dowiedział o tej akcji, potwierdzi każdy kto pomieszkał trochę w UK... po prostu żenada, standardy białoruskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 23:28
"potrzebna jest czujność, bo diabeł nie śpi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala niezalogowany
11 marca 2016r. o 1:12
witam jak znasz dorze przeisy nowe prawkwka to za potracecie na pasach jest 20 pkt w pierszym roku i brak prawka a po 12 mies masz dopiero 26 pkt co ci zostaje 6 ale policja i karetka i tez bez praka moze ci sie uda ze 2 pkt ci zostana powodzenia spisz sie a dojedziedziedz po ciulu do celu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korin47 niezalogowany
11 marca 2016r. o 7:07
Nareszcie zaczynają się dobierac do rozumu pieszym ,a nie tylko kierowcom .Wszystkich obowiązuja przepisy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
11 marca 2016r. o 7:54
~kolec napisał(a): Dlaczego obywatel ma przestrzegać prawo, skoro władza wykonawcza ( prezydent, rząd)-prawa nie przestrzega.

Ano dlatego, żeby nauczyć matołków. tak samo uczymy dzieci. Potrzeba wielkiej cierpliwości, ale to procentuje. A Prezydent Rząd? Zajrzyj do historii i przypomnij sobie co zrobił Piłsudski jak mu się Sejm i Rząd nie spodobał. Jak to powiedział któryś z polityków PiS po pierwszej odsłonie z Trybunałem Konstytucyjnym: nad Konstytucją jest WOLA LUDU ! Może więc czas żeby ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
11 marca 2016r. o 9:41
Policja TAK policjant hycel NIE . Ul 10 marca mały i powolny ruch , po jednej stronie Cerfour po drugiej sklepy , przejście na początku tej ok. 200 m. ul. i na końcu . Na parkingu Cerfour stała czarna nieoznakowana Skoda a w niej Policjant z partnerką siedzą w samochodzie i obserwują . Od strony Cerfoura na drugą stronę przechodzących nie ruszają tylko w stronę odwrotną . Wyskakuje z samochodu prosi do auta rozsiada się w nim przez otwarte okno prosi o dowód i informuje że za wykroczenie wystawia mandat 50 zł. partnerka po drugiej str. auta robi to samo . Policjantów nie obchodziło że w czasie gdy wypisywali mandaty wielu przechodziło ul. Niestety byłem jednym z pechowców , zrobiłem im awanturę powiedziałem że polują jak hycle . Na pożegnanie życzył mi miłego dnia a ja jemu żeby sobie przypomniał że jest policjantem a nie hyclem . Zamknął okno i odjechali. Trąciło to milicją z minionej epoki , przypomniała mi się piosenka Rosiewicza - : za zakrętem stali rower mu zabrali chłopcy już się cieszą : - ci co piszą że policjanci rozliczani są z ilości mandatów chyba mają rację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza